Wpis z mikrobloga

Bardziej rozwala mnie to, że jak mówi sama Derpieńska, na Florydzie nad samym cieplutkim morzem w bogatej dzielnicy, wynajem apartamentu z masą bajerów typu prywatne kino, basen, serwis i inne cuda to od 2 do 6 tysięcy dolarów, a w Polsce za 5k pln masz 50-55m2 w Gdańsku na Wrzeszczu xDDDDD

Edit: podobno 2.5k dolarów xD no to tak ledwie 2x tyle co wynajem deweloperskiej klitki dla 3 os w #trojmiasto

#kanalzero #nieruchomosci
  • 16
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ceny mieszkań w trójmieście to jest parodia bo trójmiasto w teorii jest trójmiastem a tak naprawdę ma fatalną komunikację, a sam gdańsk jest po prostu brzydkim miastem i często brudnym - osmolonym dosłownie.

Komfort życia w warszawie nawet ze względu na pogodę jest dużo wyższy niż w trójmieście, nie mówiąc o pracy czy nawet rozrywkach dlatego tak wysokie ceny i najmu i nieruchomości w 3m to dla mnie fenomen.
  • Odpowiedz
@Troey: Jak ktoś lubi kiepską pogodę z 9-10 miesięcy w roku i lubi kupować 3-4 razy bilety żeby przejechać z gdyni do gdańska to tak to wspaniałe miejsce.
  • Odpowiedz
na Florydzie nad samym cieplutkim morzem w bogatej dzielnicy, wynajem apartamentu z masą bajerów typu prywatne kino, basen, serwis i inne cuda to od 2 do 6 tysięcy dolarów, a w Polsce za 5k pln masz 50-55m2 w Gdańsku na Wrzeszczu


@Kopyto96: A co można wynająć w Gdańsku za 6000 USD?
  • Odpowiedz
@janciopan chyba nie srałeś, Trójmiasto jest lepsze od Warszawy. Mówi to osoba, która mieszkała w Trójmieście a teraz ma mieszkanie w Stolicy.
W tym momencie jestem w Gdański..
  • Odpowiedz
@Kopyto96: na Florydzie, nad samym oceanem - dom 150m2 + garaż kupiliśmy za 300k$. Obok nas wystawiony jest teraz dom z basenem za 360k$. W Miami jest trochę drożej - około 500k$ obecnie. W 2020 były po 350k$, ale poszływ górę. W Gdańsku za tyle mogliśmy kupić mieszkanko 80m2. Tak samo samochód. 2 letni mustang to niecałe 25k$. Były DJ Lechii Gdańsk ma dom w Miami, który zakupił w 2017 za
  • Odpowiedz
Jak ktoś lubi kiepską pogodę z 9-10 miesięcy w roku i lubi kupować 3-4 razy bilety żeby przejechać z gdyni do gdańska


@janciopan: z pogodą nie wiem o co chodzi, a o bilecie metropolitalnym pewnie nie słyszałeś.
  • Odpowiedz