Wpis z mikrobloga

@mishka49 @Linnior88 nieee źle mnie rozumiecie dla ludzi was to jest podstawa jak tlen woda sen jedzenie siusiu kupka możecie to mieć więc się nie martwicie i nie przykladacie do tego wagi jak do oddychania czy snu bo wam się to poprostu wydarzy w skali całego życia naruchacie se.. inaczej nie byłoby was osiem miliardów na świecie
@Linnior88 jak kiedyś będziesz się dupczyć i rozmnażać to przypomnij sobie ten wpis i pomysł czemu jak to co tu się dzieje cipą siedzę na jakimś kaktusie co ja robię #!$%@?ło mnie wszyscy moi przodkowie miliony lat pod rząd musieli zrobić to samo żebym ja się urodziła... w ogóle ale dziwna faza przecież to nic ważnego
@Linnior88 no to teraz se wyobraź że od początku świata ktoś z siusiaka komuś coś przez miliony lat i nie wyginęło to tylko z siusiaka do łona i znowu z siusiaka do łona i tak miliony razy się udawało po kolei małpy do małpy żebyś ty mogła się urodzić i po drodze trafiały się niewypały które nie dały rady i wymarły a twoja linia nie wymarła i moja też skoro istnieję i
@Linnior88: no mam nadzieję że podupczysz się tam z kimś i potomstwo wydasz bo tak to głównie wygląda a jak ktoś nie chce to raczej tez się dupczy tylko bez rozmnażania a dla przyjemności tak czy siak fajnie macie i przyjemnie tam tacy sprawni i pewni siebie