Wpis z mikrobloga

ChatGPT jako pomoc do #programowanie to coś pięknego. Chłop nigdy nic nie programował a dzięki temu jestem w stanie sam postawić stronę internetową, formularz kontaktowy, przekierowanie maili, powiadomienia, dupiksy i wszystko co się uda wymyśleć. Co prawda sam proces trwa długo, ale że zwykły Kowalski jest w stanie zrobić to samo co ludzie którzy przez lata muszą się uczyć i nabierać doświadczenia to coś pięknego
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xddd postawić stronę internetową można po kilku dniach nauki


@niedorzecznybubr: No niby można, ale z chatem stawiasz jeszcze dzisiaj.

Poza tym powodzenia w używaniu jego pomocy w pracy nad projektem z milionami linii
  • Odpowiedz
Jak wyżej.
Ale żeście się go uczepili XD

byle tutorial też by Cię poprowadził a przy okazji byś się czegoś nauczyl tu pewnie gotowca kopiujesz i zadowolony..


@wykop_hejter: takiego boomerskiego tekstu to już dawno nie widzialem w necie xdd czytając go można się poczuć jak młody w robocie, który ma nowe pomysły na szybszą i łatwiejszą prace, ale starszemu pracownikowi przeszkadza to i nie ma szans na zamiane. No i ogólnie marudzenie na
  • Odpowiedz
@thewoodpecker: jak może zmodyfikować kod którego nie rozumie? Skoro zwykły Kowalski nawet nie potrafi wtyczki w Wordpress zainstalować to widzę jak przekleja kod PHP. Nawet jak już zabrnie tak daleko i przekleji ten kod to zostanie mu i tak masa rzeczy których jeżeli nie zapyta bota to mu nie da albo wypluje babole.

Pracuje z ChatGPT od ponad roku, mógłbym tu wypisać kupe rzeczy dlaczego op sie myli, ale już
  • Odpowiedz
jak może zmodyfikować kod którego nie rozumie?


To raczej pytanie do ciebie. Wyraźnie napisałem, że osoba, która wkleja gotowy tekst z poradnika nie będzie potrafiła zedytować tego kodu pod siebie i własne preferencje, czy też upodobania.
Chat GPT to umożliwia, wystarczy mu napisać co konkretnie chcesz zmienić i co ci nie pasuje. Ai rozumie kontekst i pamięta historie wcześniejszej rozmowy.

Skoro zwykły Kowalski nawet nie potrafi wtyczki w Wordpress zainstalować to widzę jak przekleja kod PHP
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thewoodpecker Dokładnie. Jedyny minus korzystania z AI jaki widzę to fakt że nie wiesz czego nie wiesz. Przez to możesz w swej niewiedzy pominąć rozwiązania związane z bezpieczeństwem czy też optymalizacją kodu.
  • Odpowiedz
@thewoodpecker: Ja sobie płytki położyłem w łazience i naprawiłem immobilizer. Zostałem budowlańcem i mechanikiem bo płytki leżą a immobiliser działa. Spoko że ci skrypt do robloxa napisal chatpgt albo formularz kontaktowy i myślisz ze jesteś hakerem xD
  • Odpowiedz
Spoko że ci skrypt do robloxa napisal chatpgt albo formularz kontaktowy i myślisz ze jesteś hakerem xD


@IksdeHeheh: No dobra, a gdzie ja niby dałem takie sentencje? Cały czas podkreślam, że to fajna opcja dla amatora, który czegoś nie potrafi. Nigdzie się nie kreuje na potężnego hakera, czy programistę.

Poza tym, przestań mnie już oznaczać, bo serio nie chce mi się prowadzić z tobą dyskusji. Jesteś mega infantylny.
Wchodzisz w dywersje - obiegasz od głównego wątku wpisu o jakichś płytkach i wdajesz się w dywagacje na jakąś niepotrzebną dyskusje, która nie dotyczy wpisu, oraz nieudolnie starasz się mi pocisnąć jak jakieś dziecko w przedszkolu na poziomie przyzywania, bo tego merytoryczną ripostą nazwać zdecydowanie nie mogę. A mi się tego dalej
t.....r - > Spoko że ci skrypt do robloxa napisal chatpgt albo formularz kontaktowy i...

źródło: comment_1645111137qBnGuwkIQRTwXonb8Uyx1z

Pobierz
  • Odpowiedz
@thewoodpecker: typie ale masz gwoździa wbitego w mózg, musisz być zabawny na imprezach xD nikt by się OPa nie czepiał gdyby nie napisał “Kowalski jest w stanie zrobić to samo co ludzie którzy przez lata muszą się uczyć i nabierać doświadczenia to coś pięknego”.
  • Odpowiedz
@thewoodpecker: ja nigdzie nie zanegowałem pożyteczności czy fenomenu chataGPT. A co to zwykły Kowalski za pomocą tutoriala nie może zrobić czegoś co ktoś uczący się "parę" lat ?Tak samo może. To też jest bzdura z uczeniem się parę lat, żeby sobie tam jakąś prostą stronę postawić. Ja patrze na korzystanie z chataGTP w tym ujęciu inaczej. Jestem akurat programistą i widzę jak jest wykorzystywany trochę w leniwym ujęciu i nie
  • Odpowiedz