Wpis z mikrobloga

@Yayra: jako singlowiec odpowiadam: oprócz potworów masz jedynie 5 npc od których dostajesz część misji. Przygodowe elementy to znajdowanie opowieści w księgach lub listach i historie (oraz misje) z nimi związane.
A czy ma sensowną fabułę? Średnio, ale ja nie zwracam uwagi na to xD
  • Odpowiedz
  • 0
@acidd: Czyli taki świat na wymarciu i fabuła, raczej jest zawarta w listach, książkach i dokumentach, jak technicznie wypada poziom gry, co bądź wciąż jest we wczesnym dostępie.
  • Odpowiedz
@Yayra:

Czyli taki świat na wymarci


dokładnie tak, takie założenie: śmiertelna mgła w której tylko ty możesz przetrwać bla bla bla
  • Odpowiedz
@Yayra: jakbyś się zdecydował to tutaj masz fajny film z poradami dla początkujących (i nie tylko)
ps. porady nie spoilerujące
acidd - @Yayra: jakbyś się zdecydował to tutaj masz fajny film z poradami dla początk...
  • Odpowiedz
@Yayra: nie jestem fanem gier singleplayer ale fajnie gra mi się samemu. Kumple mnie namawiali kilka dni do kupna i się skusiłem. Tydzień później 20h już na liczniku i najlepsze wg mnie jest to, że grasz sobie samemu a potem bierzesz i możesz tą samą postacią grać na innym serwerze z kumplami. Do tego można sobie zmieniać buildy kiedy tylko chcesz, więc np. grasz samemu jako mag albo warrior a
  • Odpowiedz