Wpis z mikrobloga

@AntyLiroy Ja tam trochę odetchnąłem, zmniejszyła się szansa na to że putin nagle zniknie, Nawalny wejdzie na jego miejsce i wszyscy szybko zaczną przyklepywać powrót do "normalności" i szybką rehabilitację "normalnej i pokojowej" rosji
  • Odpowiedz
  • 0
Nawalny to dobry pretekst aby przypomnieć, że ruskie #!$%@? zabijają własnych obywateli!!! Taki ten ruskie mir, chlew obsrany gównem.
  • Odpowiedz
@AntyLiroy: nacjonalista? Was już do końca pogrzało, towarzyszu. Rosjanie zabili jednego z niewielu polityków, który miał odwagę sprzeciwstawić się Putinowi i krytykować go za atak na Ukrainę, który za swoje antyrządowe poglądy trafił do kolonii karnej, gdzie w nieludzkich warunkach przesiedział ponad 300 dni w izolatce. To jest naprawdę smutny dzień dla polityki.

Edit: ok, przejrzałem wasze ostatnie wpisy i już wiem, od kogo wy są. Pic rel, bo czuję się
nabrzmialy - @AntyLiroy: nacjonalista? Was już do końca pogrzało, towarzyszu. Rosjani...

źródło: images (2)

Pobierz
  • Odpowiedz
@nabrzmialy: jako człowieka to mi go szkoda ale pomyślmy. Nawalny dochodzi do władzy. Zaczyna reformować ruski syf i stawiać go na nogi. Niemcy klaszczą dupami bo znowu płynie tani gaz i terroryzują cała Europę ze jak to tak w wojsko iwnestowac ruscy tacy fajni są już. A potem przychodzi kryzys gospodarczy i do władzy dochodzi znowu jakiś satrapa który dostaje w prezencie całkiem zamożne państwo z dobrze wyposażona armia…
  • Odpowiedz
nacjonalista? Was już do końca pogrzało, towarzyszu.


@nabrzmialy: Twierdzisz, że facet który mówił, że rosja nie powinna odawać krymu, otwarcie popierał rosyjską agresję na Gruzję lub stosował anty-imigrancką retorykę w swojej kampanii nie jest nacjonalistą?
  • Odpowiedz
@enron: niby tak, z drugiej strony konflikt wewnętrzny odwrócił by uwagę ruskich od ekspansji i zajęli by sie mordowaniem samych siebie. Brak opozycji dla zamordystów wcale nie jest dobry jeśli chodzi o osłabienie ruskiej swołoczy.
  • Odpowiedz
zmniejszyła się szansa na to że putin nagle zniknie, Nawalny wejdzie na jego miejsce i wszyscy szybko zaczną przyklepywać powrót do "normalności" i szybką rehabilitację "normalnej i pokojowej" rosji


@enron: spokojnie, już był projekt Miedwiediew i wytrzymali zdaje się ledwo kilka lat. W Rosji Putin będzie jeszcze i sto i dwieście lat, jak będzie trzeba. Zapasy Putinów mają na dekady. Nawalny jak widać mógł być tym elementem realnej alternatywy.

Nacjonaliści rządzą
  • Odpowiedz
@f4lcon: Nawalny przyznał, że Ukraina powinna mieć granice z 1991 roku link, przeprosił Gruzinów za swoje słowa w 2008 link, a antyimigracyjna polityka, o ile wiem, polegała na planach wprowadzenia wiz dla krajów średniej Azji. W porównaniu z opem żaden to nacjonalista.

@qesq możemy sobie gdybać, ale założyłeś scenariusz, że Nawalny dochodzi do władzy, i business as usual. Nie wziąłeś pod uwagę, że w takim scenariuszu Rosję mogłaby czekać
  • Odpowiedz
@nabrzmialy: teraz możemy gdybać czy napewno mafia zwana KGB a teraz dąb nie pozwoliłaby mu dojść do władzy. Wielu wysoko postawionych w Rosji obecnie mocno straciło na wojennej sytuacji i sankcjach. Nie uważam Nawalnego za człowieka systemu bo on naprawdę wierzył w potrzebę zmian i byłby dobrym politykiem . Tylko jest jedno ale- Rosja przez wieki istnienia pokazuje ze to nie jest kraj normalnych ludzi i jest naszym zagrożeniem od zawsze
  • Odpowiedz
Tylko jest jedno ale- Rosja przez wieki istnienia pokazuje ze to nie jest kraj normalnych ludzi i jest naszym zagrożeniem od zawsze .


@qesq: to samo mógłbyś powiedzieć o Niemczech, a od dłuższego czasu są naszymi partnerami. Oczywiście spory nadal istnieją i pewnie zawsze będziemy się z nimi kłócić, ale przynajmniej nie ma zagrożenia wojną i ośmielę się stwierdzić, że w ogólnym rozrachunku wychodzimy na tej współpracy korzystnie. Chciałbym żeby za
  • Odpowiedz
@f4lcon: Nawalny przyznał, że Ukraina powinna mieć granice z 1991 roku link, przeprosił Gruzinów za swoje słowa w 2008 link, a antyimigracyjna polityka, o ile wiem, polegała na planach wprowadzenia wiz dla krajów średniej Azji. W porównaniu z opem żaden to nacjonalista.


@nabrzmialy: nawet nie chodzi o samego Nawalnego, a o to że im później rosja wróci do normalnych stosunków z Europą, tym lepiej dla nas. Dostanie się Nawalnego do
  • Odpowiedz
Dostanie się Nawalnego do władzy automatycznie by było ogłoszone wielkim sukcesem demokracji i wolności, a do rosji by popłynęły szerokim strumieniem pieniądze.


@enron: trudno się dostać do władzy, kiedy zostałeś skazany na 30 lat koloni karnej.

im później rosja wróci do normalnych stosunków z Europą, tym lepiej dla nas.


@enron: rozumiem i zgadzam się, że Rosja Putina nie powinna być naszym przyjacielem. Rosja Nawalnego mogłaby nim być

@fraciu: ciekawa
  • Odpowiedz
Dostanie się Nawalnego do władzy automatycznie by było ogłoszone wielkim sukcesem demokracji i wolności, a do rosji by popłynęły szerokim strumieniem pieniądze.

@enron: trudno się dostać do władzy, kiedy zostałeś skazany na 30 lat koloni karnej.


Jeśli jesteś forowany na przywódcę opozycji, to w państwie totalitarnym przewrót i zmiana sytuacji o 180 stopni może nastąpić zaskakująco sprawnie.

im później rosja wróci do normalnych stosunków z Europą, tym lepiej dla nas.

@
  • Odpowiedz