Wpis z mikrobloga

@kkulesza: dodaj ze dwaj Polacy których starzy byli w partii i dostali działeczkę. Zawsze mnie zastanawia czemu nie mozna tam parku zrobić z miejscami na griil (ławeczki smietniki etc) No tak nosacze popłaciły za działki i teraz myslą ze to jest ich xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@perfumowyswir, @printf: ale wiecie, że można odkupić od kogoś dzierżawę działki i samemu korzystać z ROD? I przeważnie są to śmieszne pieniądze, jak kupicie jakąś zaniedbaną i sami doprowadzicie ją do porządku? Na wykopie sami #programista15k a działki ROD za 5-35k nie może sobie ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale wiesz ze można też to zaorać uporządkować i zrobić świetny park z miejscami na grill


@printf: przecież każdy wie, że jak zaorają RODy, to żaden park na ich terenie nie powstanie. Od tylu lat mówi się o betonozie w miastach, braku nasadzeń wysokich drzew i gówno z tego jest. Więc jakoś nie wierzę w te świetne parki z miejscami na grill, które będą okupowane przez bezdomnych i patolę.
  • Odpowiedz
przecież każdy wie, że jak zaorają RODy, to żaden park na ich terenie nie powstanie


@bambo_rambo: no tak myślenie boomerów silne w narodzie lepiej nic nie robić bo kilka razy sie nie udało xD
  • Odpowiedz
no tak myślenie boomerów silne w narodzie lepiej nic nie robić bo kilka razy sie nie udało xD


@printf: to może pochodź do urzędu miasta i poproś o więcej zieleni w mieście xD
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawia czemu nie mozna tam parku zrobić z miejscami na griil (ławeczki smietniki etc) No tak nosacze popłaciły za działki i teraz myslą ze to jest ich xD


@printf: przy wiejski sklepikach jest często ławeczka na uboczu dokładnie jak w serialu Ranczo. Możesz kupić sobie tego Harnasia za 3 złote czy co tam ci pasuje, wypić w towarzystwie albo samemu na powietrzu i się zawinąć na chatę. Nie musisz
  • Odpowiedz
@bambo_rambo: widzisz typku nie masz ani jednego argumentu jak przejrzysz wpisy to moze ogarniesz ze nie jestem za oddawaniem im czegokolwiek no ale tacy jak ty chca tylko chlać piwsko na swoich działkach smrodzić palonymi liśćmi. Ciekaw jestem jaki byłby kwik jak by wam podnieśli koszty dzierżawy tak na powiedzmy rynkowe czyli 10k mc w centrum miasta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kkulesza: co za gamoń xD
Mem byłby bliższy prawdzie, gdyby mudżin to była zamknięta na kłódkę brama od której "Polak po pracy" się odbija, bo tak tereny ROD wyglądają obecnie. To nawet nie są ogólnodostępne miejsca spacerowe, tylko enklawa dla postkomuszych dziadów lubiących palić śmieciami na całą okolicę. No i rodos dla bezdomnych zimą. Chyba nie ma większego miasta gdzie przynajmniej jednej altany bezdomni zimą nie puszczą z dymem jak w
  • Odpowiedz