Wpis z mikrobloga

Siemka. Szukam pierwszego moto. Budżet to 10-15k, wymagania są takie, żebym nie wyglądał jak na motorynce bo mam 195 cm. Najlepiej jakiś naked lub turystyk. Docenię każda radę od wysokich motocyklistów. #motocykle
  • 13
@lycha911: Jestem podobnego wzrostu, wszystko (dosłownie) wygląda na dość małe pod nami, trzeba przywyknąć. Jak pierwszy moto to bierz cokolwiek co Ci się spodoba w budżecie i na czym będzie się dobrze siedziało, za rok albo dwa i tak sprzedasz i wymienisz na coś bardziej pod siebie jak Ci się wyklaruje. Ja jeździłem 2 sezony na CBR650R i następne 2 jeżdże na CRF1100, mam jeszcze CBR ale już na niej średnio
@lycha911 no i elegancko. Sam się nie raz łapałem na tym, że się pytam jakie auro czy moto kupić, a każdy rzuci to co jemu się podoba. Ja bym od razu napisał er-6f bo 6n, Duke 390 lub mt-07 (ciężko będzie w tej kasie) bo lubię nakedy ( ͡º ͜ʖ͡º) łatwiej ci będzie skreślić dany model jeżeli wybierzesz ich kilka, a następnie będziesz pytać czy dany model
@lycha911: Nie, ale ja mam raczej całkiem dobre kolana, uprawiam regularnie sport:P Zupełnie mi nie przeszkadzają mocno ugięte nogi w motocyklach, u mnie bardziej plecy dostają po piździe - ale te akurat mam nieco #!$%@?, więc ciężko powiedzieć. Trzeba się przysiadać i testować ale jeżeli to jest pierwsze moto to nie spinaj się za bardzo na tym bo i tak nie masz za bardzo żadnego porównania.
@lycha911: 195cm here i polecam Suzuki DL650/DL1000 V-Strom przy tym wzroście. Fajne turystyki, wygodne, słusznego wyglądu a z kuframi wyglądają jeszcze lepiej. Z turystyków to jeszcze w tych pieniądzach Yamaha TDM900, Honda Varadero, Kawasaki Versys 650/1000.

Poza tym, w tym przedziale cenowym można szukać Bandita 650 lub 1250 - ja przesiadłem się z DL650 na GSX1250FA i oba są super wygodne ale w inny sposób (inna pozycja). Tu znajdziesz bez problemu