Wpis z mikrobloga

Pochwalcie sie chłopaki z której agencji marketingowej jesteście, ile wam płacą za gównoposty na wypoku?


@jozef-dzierzynski: Nie wiem, kto zapoczątkował tę manierę, ale od kiedy wybuchła wojna na Ukrainie nie można w internecie wyrazić swojego zdania, bo momentalnie pojawia się jakiś dzban, który określa Cię mianem onucy, szpiega, pisowca, peowca i mur beton pojawia się to #!$%@? pytanie od nie mniej #!$%@? dzbana "ile ci płacą za komentarz ?"
@dzem_z_rzodkiewki: idź być lewakiem gdzie indziej. Nie jest winą tych ludzi, że rodosy powstały w czasach jak miasta były mniejsze.

Mam pytanie, bo widzę, że sporo spamujesz w tych tematach. Czepiasz się też ludzi, że kupili mieszkania 15-20 lat temu w lepszej okolicy, niż teraz są oferowane?
Nie wiem, kto zapoczątkował tę manierę, ale od kiedy wybuchła wojna na Ukrainie nie można w internecie wyrazić swojego zdania, bo momentalnie pojawia się jakiś dzban, który określa Cię mianem onucy, szpiega, pisowca, peowca i mur beton pojawia się to #!$%@? pytanie od nie mniej #!$%@? dzbana "ile ci płacą za komentarz ?"


@GOHAN: trzeba być niedoinformowanym żeby myśleć inaczej, od dawna istnieją agencje marketingowe które się tym zajmują. Oczywiście najsłynniejsze
Czepiasz się też ludzi, że kupili mieszkania 15-20 lat temu


@keep_movin: nie bo je kupili xD RODOsów nie kupujesz co też tłumaczy ich cenę 30x mniejszą niż faktyczna cena tego gruntu socjaluchu lewacki broniący dotacji do cwaniaczków ha tfu
Gdyby to nie była dzierżawa to działkowcy za te miliony dawno by opchneli te grunty ale nie mogą bo nie są właścicielami - właścicielem jest miasto i miasto powinno mieć prawo sprzedać
@jozef-dzierzynski: Na portalu ze śmiesznymi obrazkami, gdzie na tagu #nieruchomosci siedzi 2500 osób, opłacanie kogokolwiek nawet 1gr od wpisu to bezsensowne #!$%@? pieniędzy w błoto xD Przecież Mirko to prawie jak chat...... Nic dziwnego, że wszyscy #!$%@?ą swoje zdanie na ten temat. Pomijam już kwestię, ze masę ludzi, którzy wypowiadają się ciągle na różne tematy piszą swoje zdanie, a nie zielonki z multikont xD Zlituj sie....
@jozef-dzierzynski: nie zesraj się gamoniu. Większość ludzi po prostu tak myśli. Jakby to były ogólnodostępne tereny, że sobie można chociaż spacerować, to by nie było tak wielkiej niechęci, a tam wszystko jest zamknięte i dostępne dla wybranych po prlowskich układach. Wybranych co płacą psi #!$%@? za ten dostęp.
Można rozważyć kompromis, czyli #!$%@? ROD za miasto, tak jak to było kiedyś, bo może to dla ciebie łamiąca wiadomość dzbanie, ale jak
@jozef-dzierzynski: Sam jakby co nie mam działki, ale nie mam nic przeciwko rodom, jakikolwiek teren zielony w mojej okolicy > beton który wyleją w zamian bo chyba nikt nie wierzy, że w 2024 roku miasto z budżetu zrobi nowy park xD Chociaż podjęty temat uświadamia że koszty użytkowania tej ziemii powinny zostać urynkowione
@dzem_z_rzodkiewki: spoko, a jak piszemy o uwolnieniu z wadliwego prawa to mam nadzieję, że też tak spamujesz w wątkach, gdzie lokatorów nie można wywalić na bruk, albo jak dewelopy co chwila testują prawo budując coraz ciaśniej, albo o sprzedawaniu ziemi za grosz KK.

To są prawdziwe problemy, a nie jakiegoś naganiacza, flippera, czy innego pomyleńca, że przeszkadza mu to, że jak powstawały rody to miasta były mniejsze i on chce teraz
@keep_movin: gdyby nie brakowało dzielnic i gruntów pod zabudowe to by nie było problemu, cena gruntu pod bloki dosłownie skyrocketuje. Deweloperzy i tak to maja w pompie bo oni budują tyle ile sie kupi a działki kupują na normalnej licytacji
https://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/deweloperom-nie-dzieje-sie-krzywda-ale-miasto-traci-rozmowa_55100.html

Zobacz sobie o ile wzrosły koszty gruntu dla mieszkań np w Krk. Miasto trzeba dogęścić bo brakuje miejsca dla ludzi