Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: bo masz schizofrenie paranoidalna i widzisz wszedzie oplacanych troli, gdybys znal kogos kto zarabia wiecej niz 5-6k na reke to bys wiedzial ze kazdy normalny czlowiek jest za usunieciem patologi jaka sa RODy.
Czyli mieszkania socjalne też do wyburzenia


@Anaheim: no powiem ci, że jak prosiłem o kolejny debilny argument to myślałem, że wcześniejszego nie przebijesz xD

Tak, mieszkanie dla biednych to to samo, co ogródek dla wybranych i taki ogródek jest niezbędny do życia
@bylem_zielonko: Bo główna robi zasięgi, mirko nie. Przeciez ten krag #!$%@?, do ktorych trafiaja te materialy siedzi wlasnie tam i kolportuja to dalej. Kazdy niewygodny jest minusowany i cancellowany, na mirko nie zalejesz czyjegos komentarza minusami, a "wlasciwej strony" plusami tworzac prosty obraz ideologii, ktora jest prawa. Trolle Mateckiego sa tutaj od X lat, bo on sam stad pochodzi ma know-how łykopków. Na mirko musisz sie napracowac bardziej niz wrzucac z
@XpedobearX: Ale te wszystkie trolle, które wymieniłem działały/działają też aktywnie na mikroblogu. Do tego na głównej też pojawiły się znaleziska dotyczące ROD, więc jak najbardziej mikroblog też jest na celowniku, a nie tylko główna
bo masz schizofrenie paranoidalna i widzisz wszedzie oplacanych troli, gdybys znal kogos kto zarabia wiecej niz 5-6k na reke to bys wiedzial ze kazdy normalny czlowiek jest za usunieciem patologi jaka sa RODy.


@Oskariat: wg ciebie każdy kto zarabia więcej niż 6k jest za tym żeby zabetonować RODy i marzą mu się betonowe kurniki w tych miejscach? XD
to niech te #!$%@? przestaną zadymiać korty na spiskiej jak palą te swoje śmieci, niech giną


@2-aminopirydyna: nie wiem jak tam na Spiskiej jest, ale dawno już nie widziałem dymu na RODach. Zawsze można zadzwonić na Straż miejską jak ktoś czymś pali. To już nie te czasy, że ludzie palą liśćmi na ogródkach, bo za to są mandaty
@Ogau: Podłapałes #!$%@? temat, który został nakręcony na zamówienie i myślisz, że jesteś zajebisty, gdyby to rzeczywiście była inicjatywa oddolna do przekształcenia w park to byłbym za. Ale w tym przypadku jest to atak na kuszące tereny pod deweloperkę należące do miasta i wystarczy tylko zbudowanie presji społecznej i popieranie tego jest frajerstwem zwyczajnym.
@Ogau: Wiesz generalnie temat mam w dupie, nie przeszkadzają mi RODy, nie jestem za ich likwidacją i jednocześnie jestem za tym żeby ludzie zachowali tą przestrzeń w takiej formie jaka jest. Jednakże skoro są to tereny miejskie to jedyną rozsądną opcją jest sprywatyzowanie terenu z pierwokupem dla działkowiczów i pozostawienie planu zagospodarowania na RODy. Rozsądnym jednocześnie byłoby przekształcenie części terenów wewnętrznych w szerszą przestrzęń parkową z RODami pomiędzy, taka opcja pewnie
jedyną rozsądną opcją jest sprywatyzowanie terenu z pierwokupem dla działkowiczów i pozostawienie planu zagospodarowania na RODy


@Anaheim: ta, najpierw korzystali z działeczki przez 30 lat za darmo, a teraz dajmy im pierwszeństwo przy zakupie xD

Jak już ktoś chce to prywatyzować to przetarg na każdą działeczkę i wygrywa najwyższa oferta. Chociaż zostawienie działek w mieście to głupota