Wpis z mikrobloga

  • 1
Ruska onuca


@Pantagruelion: Fjutin to nowy Hitler. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Towarzyszu, musicie się pogodzić, że nie złamiecie oporu zachodu. Możecie o tym zapomnieć. Mamy w tym interes, żeby was trzymać z dala. Ruskie to dzicz i swołocz. Trzyma się to to na dystans.
  • Odpowiedz
  • 1
Bo nie jestem Ukraińcem. To nie moja ojczyzna. Ale wspieram finansowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Polsce ja i wszyscy mi znani, już ubrani żeby w chwili próby pomacać NASZEJ ojczyźnie za którą gotów byłbym oddać największą ofiarę. Nie macie tu przebicia w prawdziwym świecie kacapy. Na wykopie możecie straszyć nastoletnie dzieci i nawzajem robić sobie wirtualny BJ, ale w realu dorośli mężczyźni staną na wysokości zadania jak
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: To twój prezydent ? Dla mnie to jawny zdrajca temu wybrali takiego kundelka żeby łatwo nim manipulowac było...juz 1 dzień po upadku tupolewa pokazał swoją służalczość zabezpieczając sejf w którbym był aneks do raportu do likwidacji WSI. Ale co o tym ty możesz wiedzieć łykaczu jedynej propagandy zachodniej bo tylko tą pod nos mu przynieśli.
  • Odpowiedz