Wpis z mikrobloga

Czy w wieku 35 lat,jest jeszcze szansa na zmiane położenia zawodowego, pracuje fizycznie a chciałbym się jakoś wgryźć w księgowość.Dlaczego księgowość bo studia mam ,co prawda licencjat zaoczny robiony 5 lat w Wyższej Szkole z rachunkowości w 2015 r. ukończony. Czy nie jest za późno na zmiane położenia ze względu na wiek. Nie znam angielskiego i ze studiów niewiele już pamiętam(właściwie to nic).
#praca #pracbaza #kariera #zycie #cv
  • 6
@Hyrieus kursy księgowe. No i albo na siebie co będzie trudne beż doświadczenia albo praca za minimalna w biurach rachunkowych, ewentualnie slynne korpo ale będziesz konkurował że studentami na juniorow I tam potrzeba trochę znajomości angielskiego
@Hyrieus: Jak to mówią kombinuj. Ja jestem trochę młodszy od Ciebie 33 w tym roku i też miałem takie dylematy czy zmieniać robotę(pierwsza po studiach w której się zasiedziałem). teraz z doświadczenia wiem, że najlepsze co zrobiłem to właśnie zmiana tej pracy. Pamiętaj tylko że jak zmieniasz prace to na lepszą wg Ciebie z lepszymi zarobkami , możliwościami awansu itp.
Ja tak zrobiłem tylko w drugą stronę z pracy 60/40 praca
@Hyrieus: Myśle, że tak i mówie to z własnego doświadczenia.
Do 30 pracowalem głównie fizycznie jako robol. Jak mialem 31 lat znalazlem prace przy elektronice a od roku pracuje jako programista. Nie mam studiów ani nawet matury
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
( ͡ ͜ʖ ͡)