Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie wszystkie ROD powinni zaorać a rząd powinien tam zbudować państwowe bloki z tanimi mieszkaniami na wynajem. Wiem że uprawianie cebuli w centrum miasta jest ważne dla dziadków co dostali te działki za członkostwo w PZPR ale ludzie nie mają gdzie mieszkać

#rod #nieruchomosci #krakow #warszawa #wroclaw #gdansk
  • 14
  • Odpowiedz
@Viado nie zesraj się. Ludzie nie nie mają gdzie mieszkać, tylko nie stać ich na kupno mieszkania/wynajem w pojedynkę ( i to najczęściej w tych większych wojewódzkich). Myślisz że kto otrzymałby w pierwszej kolejności dostęp do tych tanich mieszkań na wynajem? Patola, która już długo czeka na socjalne a i tak mieszkania byłyby doprowadzone do ruiny w ciągu pół roku. Tak naprawdę skorzystali by na tym tylko deweloperzy i banki, bo miasto
  • Odpowiedz
@DzonyDzony oczywiście, bo kapitan państwo ma za dużo pieniędzy na rozdawnictwo i remonty. Jeszcze nie daj boże nam by odbiło od tego dobrobytu. A inwestycja w patolę zawsze się zwraca w postaci akcyzy na wódkę i papieroski. I jakoś się kręci.
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela: o czym ty #!$%@?? XD
może im, jak ujęłaś, kapitan państwo podcierać dupę przez pół życia a i tak będą większym plusem dla społeczeństwa niż ty jedna, nie uważałaś na procentach w szkole
  • Odpowiedz
@Viado znając życie poszłyby dla deweloperów. TBS to chyba teraz jedyna forma tego typu mieszkań. Czy opłacalna w tej formie w jakiej jest to kwestia dyskusyjna. Sporo trzeba tam wpłacić (partycypacja),ale To chyba obecnie jedyna forma mieszkań społeczno-socjalistycznych. Mam tam gdzie wynajmuje obok siebie rod. I sporo z nich to banda sfrustrowanych dziadów. Palą liście i drą mordy z byle powodu. Nie powinni im tego zabierać za darmo tylko wywalić gdzieś poza
  • Odpowiedz
@Viado: W Krakowie działki ROD są przy zakolu Wisły, niech tam stawiają bloki, ten kto to kupi to w pakiecie nagrodę darwina powinien dostawać xD
  • Odpowiedz