Wpis z mikrobloga

Jakim cudem on ma tyle obserwujących


@AusserKontrolle: Bo dodaje info, na które jest popyt.

Nikt nie wie co się dzieje na froncie, ale Micek potrafi powiedzieć że Ukraińcy walą gdzieś tam. Wszyscy czekali na kontrofensywę, to Micek rzucał po prostu "w okolicach Melitopola słychać strzały". Bo tego się oczekuje w naszej infosferze.

A że nie podawał konkretnej jednostki, to trudno było to w ogóle sprawdzać.
@AusserKontrolle: Mickowi w odróżnieniu od reszty tego towarzystwa zdarzało się czasem przeprosić za pieprzenie głupot i księżycowe teorie. I przynajmniej kiedyś nie ukrywał, że właśnie przepisuje z telegramowych kanałów, a nie, że ma wiedzę tajemną ze szklanej kuli typu "udało mi się wreszcie ustalić miejsce dyslokacji 21 kompanii 37 brygady, bardzo dużo to mówi, może być ciekawie, ale na razie nie podaję szczegółów".
wiadomo lepiej wrzucać niepotwierdzane informacje z kacapskich telegramów na wykop ;)


@wladdan: Mówisz o tym zesranku @JPRW gdy wrzuciłem telegramowe informacje o tym że Załużny dostaje kopa?
Po 10 dniach okazało się że jednak wyleciał i informacje były prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po 10 dniach okazało się że jednak wyleciał i informacje były prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°


@Szinako: Cieszę się, że wreszcie dotarło do ciebie kacapku, że w momencie, kiedy je wrzuciłeś były nieprawdziwe. Tak jak inne przykłady twojej defekacji informacyjnej np. o Krynkach czy Awdijiwce.
@AusserKontrolle: Nigdy nie zapomnę jak przy wycofywaniu się Rosjan z przyczółka chersońskiego w listopadzie 2022 r. Micek upierał się przez wiele godzin że w Chersoniu trwa wielka bitwa. Robił to aż do wieczora, kompletnie wbrew faktom, bo choćby dziennikarz M.Lachowski który miał tam kontakty wśród mieszkańców, napisał że tam się nic nie dzieje i jest spokój. Ale ludzie chcieli wielkiej bitwy, gruzowania Rosjan, szansy na wielki kocioł i tys jeńców i
Cieszę się, że wreszcie dotarło do ciebie kacapku, że w momencie, kiedy je wrzuciłeś były nieprawdziwe.


@JPRW: xD. Były prawdziwe choć przedwczesne bo się widocznie Zełeński obsrał gdy informacja zbyt wcześnie wyciekła do mediów. Jak ty się srałeś o tą "ruską propagandę" to największe telewizje na Ukrainie o tym sobie dyskutowały. A gdy wyszło że jesteś dzbanem to usunąłeś wpis xD. I ja wtedy wyraźnie zaznaczyłem jakiego typu to są informacje.
że ma wiedzę tajemną ze szklanej kuli typu "udało mi się wreszcie ustalić miejsce dyslokacji 21 kompanii 37 brygady, bardzo dużo to mówi,


@JPRW: W 2022 r i na początku 2023 Micek wielokrotnie się upierał że ma tajemną wiedzę i tajemne źródła. Non stop wtedy pisał w twitttach frazy "moje źródła twierdzą" lub "moje źródła podają". Po tych kompromitacjach z lata 2023 np. gdy jednego dnia zmyślił całą wielką ofensywę ukraińska
o Załużnym pisałeś już od roku ;)


@wladdan: Że są napięcia pomiędzy nim a Zełeńskim co potwierdziła cała masa źródeł ukraińskich i nie tylko.

Wreszcie wyleciał… wow … no Ty to prorok jesteś normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wladdan: Czyli mam większą skuteczność niż ty z kolegami gdy bredziliście o umierającym Putinie, zamachu na Putina. Podwójnym zawale Szojgu. Czy dwukrotnym stanie ciężkim Kadyrowa xD. I nie
usunąłeś wpis


@Szinako: Wrzuciłem ci zakłamany manipulancie skrina, że wpis został usunięty przez moderatora. Po tym jak zgłosiłeś go ty degeneracie, albo ktoś z twojego kółeczka wzajemnego #!$%@?. Jak to macie zwyczaj robić załgane kacapki.

Były prawdziwe choć przedwczesne


@Szinako: Jak masz na obiad przydziałowe kartoszki plus starą maślankę i napiszesz jeszcze przed obiadem: zesrałem się w gacie, to wtedy to jest przedwczesne, ale prawdziwe.
@AusserKontrolle: No cóż, facet jako pierwszy podaje na twitterze co tam rosyjscy blogerzy piszą na telegramach a że czasem ci sami piszą głupoty i bajki to taki jest efekt. Dopóki tacy ludzie piszą rzeczy w stylu "rosyjskie źródła donoszą" to jest w 100% spoko, ale kiedy on, taki Wolski czy ktokolwiek inny zaczyna pisać kolejne zdanie od "Moim zdaniem" czy "Uważam, że..." to wtedy mimowolnie przewracam oczami.
No cóż, facet jako pierwszy podaje na twitterze co tam rosyjscy blogerzy piszą na telegramach


@Kagernak: Kompletna bzdura. Właśnie na odwrót. Wszystkie jego większe wpadki były efektem tego że wklejał plotki z najmniej wiarygodnych, najbardziej pro-ukraińskich kanałów na telegramie, a one w potem okazywały się propagandowymi bajkami.