Wpis z mikrobloga

Ta kampania Biedronki w stosunku do Lidla trochę mi przypomina ostatnie lata w #tvpis


@Kadet20: Za to Lidl do Biedronki ma taką samą kampanię, chyba zaczął tymi swoimi wózkami Faktu, w radiu latały reklamy, że Lidl tańszy w całym 2023 od Biedronki. Teraz w tv latają reklamy 3:0 dla niemieckiego Lidla w koszykach niemieckiego Faktu :) może przypadek. Już była afera z Lidl/Kaufland, że dostawali pieniądze na wykończenie polskiej konkurencji.

Jeden
  • Odpowiedz
@DRESIARZZ: tylko Lidl podaje jakiekolwiek źródło - można sobie wejść, sprawdzić jaki koszyk był brany pod uwagę etc. Tutaj na zdjęciu nie widzę nic, tylko puste stwierdzenie.
  • Odpowiedz
@Kadet20:

Ta kampania Biedronki w stosunku do Lidla trochę mi przypomina ostatnie lata w #tvpis jak codziennie jechali po Tusku xD Tusk zły, Tusk złodziej itp. xD Tak samo tutaj, Lidl zły, Biedronka dobra, Lidl drogi xD


lepsze porównanie jest do TVPiS vs TVN, obydwie stacje zarzucały sobie kłamstwa i propagandę, ale ta pierwsza zrobiła z tego punkt stały swojej ramówki wprowadzając program “Jak oni kłamią” w którym krytykowali “Fakty” wydanie
  • Odpowiedz
  • 1
@Kadet20 przynajmniej korzystam bo na podstawowych artykułach takich jak ser, mleko, mięso, owoce, soki zjechali ostro na cenach i prześcigają się. 150g sera gouda 1.69zl, wychodzi taniej niż kupno 500g czy 1kg, przykładów jest więcej. Wolę Lidla, bo jest schludniej. A to że niemiecki to mnie gie obchodzi, jeżeli w biedrze jest wieczny syf i jest portugalska
  • Odpowiedz
@Kadet20: #!$%@? mnie obchodzi że zapłacę 5 zł mniej za zakupy w chlewionce, jak w tej cenie dostanę padlinę z przerwanym cyklem chłodniczym, slalom alejkom, buty przyklejone do podłogi i brak obsługi do kas.
  • Odpowiedz