Wpis z mikrobloga

  • 1
@MC_Bono:

Rolnicy obrzucili jajkami budynek Komisji Europejskiej

Na miejsce dużego pożaru wezwano straż pożarną, ale wóz gaśniczy nie ma jak się przebić przez kordon protestujących. Strażacy nie mają jak podjąć działań gaśniczych. Stos opon i siana rozpala się coraz mocniej. Jest czarny gryzący dym i wysoka temperatura.


Na przykład to. Już nie wspomnę o paleniu opon i rzucanie petardami. Samo zgromadzenie zostało już dawno rozwiązane a ci dalej cyrki robią. Wczoraj
@Dropson71 widocznie taka była forma protestu z tymi oponami żeby zrobić zadymę. To co u nas się robi to są kulturalne protesty. Zobacz we Francji tam się nikt nie pierdzieli. Zostało rozwiązanie to zaczęto używać z tego co wiem petard i tu lipa się zrobiła. No cóż takie były i będą strajki. Gdyby nie stoczniowcy, rolnicy i pracownicy to byśmy dalej byli pod komunistycznym butem, który teraz znowu jest wprowadzany.
  • 0
@lapsang: To ty chyba nie wiesz co piszesz więc sam się uwal. xD Zapraszam do Wrocławia bo widzę, że nic nie wiesz :)

@MC_Bono no piękna forma protestu jak chcą robić dymy to nie w moim mieście. Jak chłopki nie potrafią się zachować to wypad z miasta. Co mnie Francja obchodzi ? Mieszkam w Paryżu ?
  • 0
@MC_Bono: Niech sobie protestują ale z godnie z prawem a nie mi syf robią. Ty myślisz, że Wrocławian teraz bedą się przejmować rolnikami ? xD Sami sobie robią pod górkę.
  • 0
@MC_Bono: Ja za to myślę, że prawdziwi Polacy-Wrocławianie nie będą popierać burd i syfu który tu mi zwożą rolincy. Myślisz, że każdy tu jest szczęśliwy z powodu braku dojazdu do pracy ? :D Jak najbardziej jestem przeciw wjazdowi pszenicy/malin itd z Ukrainy. Tylko niech robią to zgodnie ze kulturą a nie wiochę robią.
  • 0
@Mihaueck: mają tyle przywilejów, że mogliby chociaż pozory robić. Poza tym co robili 8 lat jak rządził pis ? Niech wezmą się do roboty bo ja nawet 1% ich przywilejów nie mam a dodatkowo jeszcze musze się na nich składać. Teraz dodatkowo niszczą mi tu miasto. Wypad do siebie niech tam oborę robią.
@Dropson71 oj chłopie patrzysz tak krótkowzrocznie, że aż głowa mała. Do IT na b2b tez dopłacasz bo mają korzystny PIT? Jakie rolnicy maja uprawnienia, że nie masz 99% procent z nich? Tylko nie pisz o Krusie - sprawdź jak ogromne są emerytury z krus a potem porównaj z policja przykładowo. Ps nie jestem rolnikiem, korpo here. ostatni rolnik w mojej rodzine to pradziadkowie, których nie znałem. Ciekawe czy w latach 80 tak
  • 0
@Mihaueck: Twoje porównanie IT z przywilejami rolników to dopiero jest hit, że głowa mała xD Nie wiem może się orientujesz ale nie mam lat 80 poprzedniego wieku i świat jednak się zmienił i poszedł do przodu :)
  • 0
@Mihaueck: taa nazywasz mnie ignorantem samemu taki być myśląc, że dalej mamy jakieś dzikie lata 80 xD Np jeśli ma mniej niż 6 ha przeliczeniowych, nie musi płacić składki zdrowotnej. Nie wspomnę oczywiście o dopłatach z tej złej unii oraz zwolnienia z powszechnych danin publicznych.