Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuję Waszej opinii na temat ledów w sufitach.
Chciałem zrobić profile led wbudowane w tynk od sufitu, ale mój fachowiec twierdzi, że się nie da.
Proponuje zrobić sufit podwieszany i w nim zrobić ledy, ale raczej to odpada z racji niskiego mieszkania (stare budownictwo).

Powiedźcie mi jakie są zasady lub zastrzeżenia żeby zamontować ledy w tradycyjnym suficie?
Poniżej przesyłam zdjęcia dwóch przykładowych profili, o których marzę w swoim suficie.

#remontujzwykopem #remont #mieszkanie #led #aranzacjawnetrz
Piospi - Hej, potrzebuję Waszej opinii na temat ledów w sufitach. 
Chciałem zrobić pr...

źródło: 1111

Pobierz
  • 8
@Piospi: A jaki problem ma ten budowlanieć bruzdownicą zrobić rowki w suficie na ledy? Bruzdownica się idealnie do tego nadaje. Nie wiem jak z materiałem ale to jest cienki pasek to ani zbrojenia ani nic nie dotyka. Niech sie Pan Wiesio bierze do roboty. Bruzdownica, rowki, klej, profil i heja.
@Piospi: Sufity w deweloperce są zwykle żelbetowe, więc go w pełni rozumiem. Teoretycznie się da, ale jak ktoś się podejmie to Ci cena powinna wyjść x 5 w stosunku do podwieszanego. Żelbet jest ultra #!$%@? materiałem nawet do wiercenia (choć tu SDSy dają radę), ale rowkowanie, bruzdowanie to już naprawdę w ch** niewdzięczna i ciężka praca. Więc zgadzam się z jego zdaniem.