Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 15 lutego 2024, jest to 46 dzień roku.

Imieniny Faustyna, Jordana, Jowity, Józefa, Klaudiusza, Przybyrada, Sewera, Zygfryda, Zygfrydy, Żywii, Żywili - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Światowy Dzień Młodzieży Prawosławnej - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 24.4°C, Słońce wstało o 08:11 a zajdzie 20:10. Dla porównania w Poznaniu jest 7.1°C, a Słonko będzie z nami od 07:09 aż do 17:04.

Cytat na dziś: Człowiek zabija się tylko wówczas, gdy w takim bądź innym sensie zawsze pozostawał na zewnątrz wszystkiego.

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @KKK1987: @reyley: @Lutniczek: @karuzelpl: @K00tek: @Marinero1:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 14
  • Odpowiedz
@i_bless_the_rains_down_in_africa: Miłego dnia wszystkim życzę!
Jak dobrze, że już czwartek XD

@slabehaslo Z tą muzyką z hirosków miałem podobnie, ale na szczęście u mnie obyło się bez soru. Przypomniałem ja sobie dzięki mojemu przyjacielowi. Jakiś czas później poszedłem na spacer do pobliskiego lasu z tym kawałkiem na słuchawkach właśnie :D
Pjotsze - @iblesstherainsdowninafrica: Miłego dnia wszystkim życzę! 
Jak dobrze, że j...
  • Odpowiedz
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @shitty_support: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @micke: @cybulion: @K00tek: @Mozolny_Szturm12:

@cybulion: piękne ʕʔ

@Pjotsze: że to będzie po angielsku zaśpiewane to się nie spodziewałem :D

Jakiś czas później poszedłem na spacer do pobliskiego lasu z tym kawałkiem na słuchawkach właśnie :D

taka muzyka potrzebuje
slabehaslo - @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazekone: ...
  • Odpowiedz

Dobry wieczór!
Miłego wieczoru. Hej!
Czekam w kolejce na falę uderzeniową w centrum rehabilitacji. Myślę, że prócz tego jeszcze jedno i powinno być lepiej.
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
@wynalazek_one: O Panie! Trzymam kciuki żeby wszystko się udało!

@slabehaslo Udało się utrzymać na powierzchni?

taka muzyka potrzebuje odpowiedniego otoczenia ʕʔ

To prawda. Może kiedyś zapuszczę się gdzieś w nocy za miasto, tylko po to, żeby posłuchać jakiegoś ambientu w świetle gwiazd :D

że to będzie po angielsku zaśpiewane to się nie spodziewałem :D

Aktualnie przypominam sobie - bardzo bogaty - dorobek tej pani. Nie powiem, ciekawa
  • Odpowiedz
@slabehaslo Udało się utrzymać na powierzchni?

@Pjotsze: udało się przetrwać, to już coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może kiedyś zapuszczę się gdzieś w nocy za miasto, tylko po to, żeby posłuchać jakiegoś ambientu w świetle gwiazd :D

@Pjotsze: dawno już się tak nie wybierałem :c ale spacer po lesie w księżycową noc z odpowiednią muzyką ( ʖ̯)

Aktualnie przypominam sobie
  • Odpowiedz