Wpis z mikrobloga

Cześć podpisałem umowę z pewną firmą, gdzie mogą sobie zamieszczać posty reklamowe w moich grupach na Facebooku. Nie było jeszcze zapłaty i chciałbym się wycofać z umowy. Umowę konstruowałem ja i nie zamieszczałem żadnego okresu wypowiedzenia czy coś.

Po prostu ta firma nie korzysta z moich rad i zamieszcza mega nahalne reklamy + marketing szeptany. Szkodzi to mojej grupie, ale zastanawiam się czy mogą mnie ścigać. Umowa była na kwotę jedynie 800 zł.

#prawo #biznes #firma
  • 6
Po prostu ta firma nie korzysta z moich rad i zamieszcza mega nahalne reklamy + marketing szeptany. Szkodzi to mojej grupie, ale zastanawiam się czy mogą mnie ścigać. Umowa była na kwotę jedynie 800 zł.


@Pan_Slon: nie było to szczegółowo rozpisane. Po prostu jakie formy promocji ma ta firma dostępne w ramach umowy.
nie było to szczegółowo rozpisane. Po prostu jakie formy promocji ma ta firma dostępne w ramach umowy.


@Roksanos: niby 800 zł ale dany podmiot możecie Ciebie dojechać, wypowiedz umowe z terminem i zobacz na reakcje
@Pan_Slon: Serio jest taka możliwość, że kara finansowa może przewyższać wartość usługi w umowie? Czy działa to w drugą stronę? Że powiedzmy wykonam usługę, a nie otrzymam zapłaty.