Wpis z mikrobloga

Pewien mireczek wrzucił screen na podstawie którego stwierdził iż dzięki informacjom kontekstowym nie można już tak bezczelnie kłamać. Odnosił się do wpisu Kancelarii Premiera, tego samego który zgapilem od opa i w swoim wpisie zamieszczam bo uważam że jest warty pokazania. W przeciwieństwie od opa jestem sceptyczny co do nazywania tego kłamstwem. Wszak informacje kontekstowe wskazują że dostępna publicznie wiedza nie potwierdza tych informacji a nie to że jest to wprost kłamstwo. Jako że popieram Koalicję Obywatelską to czuję się zobowiązany tę sprawę wyjaśnić. Napiszę do KPRM z zapytaniem o te ekspertyzy - czy zostaną udostępnione i kiedy, czy może już są dostępne, czy może powiedzą coś więcej. Chcę żeby ich polityka była klarowna.

Do tego czasu śmiało mogę napisać że społeczeństwo podważa w wątpliwość słowa Donalda Tuska i że jest to słuszne

Wołam autora oryginalnego wpisu @grim_fandango
https://wykop.pl/wpis/75052173/co-za-pech-juz-nie-da-sie-tak-bezczelnie-klamac-po
#polityka #cpk
aarahon - Pewien mireczek wrzucił screen na podstawie którego stwierdził iż dzięki in...

źródło: zzzzzzzz1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W przeciwieństwie od opa jestem sceptyczny co do nazywania tego kłamstwem.


@aarahon: Oczywiście, że jest, bo stwierdzenie, że wszystkie ekspertyzy są negatywne oznaczałoby, że nie ma pozytywnych, a pozytywne przecież są.
  • Odpowiedz
  • 0
@kochamcovid: nie, inaczej mówiąc: nie pozwolimy by pieniądze płynące z budżetu państwa zasilały bezprawnie kieszenie polityków pis, ich rodzin i przyjaciół.
  • Odpowiedz
stwierdzenie, że wszystkie ekspertyzy są negatywne


@JC97: nie ma żadnego takiego stwierdzenia

Jeśli ekspertyza jest niewykonana w sztuce to może „stawiać inwestycję pod znakiem zapytania”
  • Odpowiedz