Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Ciekawe jak to będzie umierać z głodu i chorób tarzając się we własnych fekaliach, bo nie będzie nikogo kto mógłby się mną zająć… Nie będzie, bo nigdy się nie urodził, nie urodziły się dzieci, nie urodziły się wnuki, bo nie było dzieci, nie urodzili się lekarze, ratownicy medyczni, ani nawet pracownicy DPSu. A to wszystko przez to, że #rozowepaski wolą chadów i facetów z zachodu.

#blackpill #redpill #demografia #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
Anonim (nie OP): Taki facet co powinny różowe paski mieć z nim dzieci, a nie potrafi zarobić na opiekę na starość?

Weźmiesz sobie młodą pielęgniarkę zza granicy, jak kiedyś Niemcy brali z Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
Anonim (nie OP): Nie bądź egoistą, dzieci nie po to są żeby tobie na starość usługiwać. Ja zaakceptowałem że może tak być że umrę na starość sam, bez nikogo wokół, że będę cierpiał, nikt nie uratuje mojego życia ale ja sam teraz jestem w pozycji gdzie muszę pracować na starych, samotne matki i nierobów więc nie chce dodawać cierpienia kolejnym pokoleniom. Po prostu któreś pokolenie musi przerwać tę nitkę, tą głupią