Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na #terapia i rozmawiałem z #psycholozka o tym i owym. Powiedziałem między innymi że od dwóch lat codziennie palę #marihuana i ona strasznie się do tego przyczepiła. Coś mi mówiła o terapii leczenia uzależnień itp. powiedziałem jej że mam 33 lata i już mój płat czołowy się rozwinął, więc jest git i mogę to robić do końca życia. Tak samo jak rzucić gdybym chcial.. Co myślicie? #psychologia
adrninistrator - Byłem dzisiaj na #terapia i rozmawiałem z #psycholozka o tym i owym....

źródło: Psychology-and-Counseling-Perth-Wellness-Centre

Pobierz

Czy palenie przez dwa lata jest git?

  • Tak 26.4% (23)
  • Nie 73.6% (64)

Oddanych głosów: 87

  • 20
@adrninistrator: poczytaj dzbanie na temat bo nie wiesz o czym piszesz. co ma płat czołowy do czegokolwiek tutaj? Marycha niszczy układ wynagrodzenia w mózgu podobnie do innych używek. Neurony są zdegenerowane i dlatego też sposób myślenia jest inny. Wolniejszy i głupszy. Plus jest taki że jest to lepsza używka niż alkohol czy benzo bo wyjdziesz bez strasznych efektów ubocznych. Jak wyjdziesz.

Jak się GABA #!$%@? a przy paleniu codziennie to dojście
@Tryt_on: kiedyś paliłem paczkę szlugów dziennie, więc to że palę raz dziennie wieczorem z waporyzera jest zdrowsze i mnie nie boli
@nieocenzurowany88 ale nie mam żadnych efektów ubocznych, bo mam już rozwinięty płat czołowy
@vvv-vvv no ale od wszystkiego psuje się mózg
@lord_xenu nie mam problemu z motywacją i układem nagrody, ostatnio zacząłem nawet robić więcej niż przedtem
@Bernan ale czemu za dużo i za często? Ja palę jakieś 0,7 grama
@adrninistrator

@kacappylon: @aczutuse no tak, po 30 mózg się już nie rozwija. Ja nie mam problemów żadnych. Mam dobrą pracę gdzie mnie cenią, super dziewczynę. Wszystko jest 100% git, mam dużo motywacji do samorozwoju itp. Na 100% nie mam zrytego mózgu


To po co na terapie chodzisz, jak jest 100 git?xDd
@N0vember: Nie dogadujemy się w pewnych kwestiach, chcieliśmy kogoś z zewnątrz kto by spojrzał i być może powiedział o co nam chodzi.
Umówilismy się na 10 spotkań, do tej pory miałem 1.5.
- Pierwsze spotkanie zapoznawcze razem z terapeutką. W 1.5 godziny powiedzielismy coś o sobie. Terapeutka zapytała nas czemu ze sobą jestesmy, dlaczego się w sobie zakochalismy
- Drugie spotkanie było po 45 minut, osobno ona i osobno ja. Terapeutka