Wpis z mikrobloga

Cześć pokerowe mirki, chciałbym się wynieść ze starsów na jakiś czas z paru względów i tak się zastanawiam które serwisy wybrać. Wstępnie zastanawiam się nad FTP i 888. Dobry plan? Podobno poziom jest tam znacznie niższy niż na starsach, dodatkowo mniejszy field. #p---r
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TedUnabomber666: jakoś 888 oszałamiająco nie wygląda, ale poziom rzeczywiście moim zdaniem jest niski (grałem tylko do NL4 więc nie wiem jak wyżej). Robią też co chwila freerolle z 1k$+ w puli do których można banalnie łatwo zdobyć tickety więc ogólnie polecam.
  • Odpowiedz
@TedUnabomber666: Za to, że rejestrujesz się na tych p---r roomach podając jako polecający serwis pokersavvy dostajesz punkty, które możesz wymienić później na gotówkę albo nagrody. Ogarnij polską wersję strony pokersavvy, tam wszystko masz napisane.
  • Odpowiedz
chciałbym się wynieść ze starsów na jakiś czas z paru względów (...) Podobno poziom jest tam znacznie niższy niż na starsach


@TedUnabomber666: A nie lepiej po prostu szkolić, rozwijać swoje pokerowe umiejętności i przekładać to na wygrane?
  • Odpowiedz
@GhostxT: oczywiście, że na pewno mam milion leaków, ale też bez przesady, nie gram od wczoraj, chciałbym nabudować sobie trochę bankrolla na niższym poziomie, żeby wrócić na starsy i mieć komfort psychiczny.
  • Odpowiedz
@TedUnabomber666: No jeśli ten komfort psychiczny jest uzależniony od wielkości bankrolla to niezbyt dobrze przekłada się to na podejmowane decyzje przy stoliku. Obserwuję tag i widzę, że grasz znacznie dłużej ode mnie, ale ja po sobie zauważyłem, że kurczowe spoglądanie na ilość dostępnych $ nie wróży nic dobrego. Sam bym niedawno storbił swoją pierwszą wpłatę, ale trzymanie się pewnych zasad i zimna krew mnie przed tym uratowała (:
  • Odpowiedz