Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: nie wiem o czym piszesz. Ja o istnieniu NATO w obecnej formie, z gwarancjami bezpieczenstwa. Trump chce wyjsc z NATO, a jesli to nie bedzie mozliwe to je oslabic na tyle, ze USA nie zareaguje gdy zostaniemy napadnieci.
@Sergey14: a bez NATO w oebcnej formie nas czeka wojna na wyniszczenie z Rosja. Stad tak oponujemy przeciwko Trumpowi i jego pomyslom oraz mozliwej wygranej w wyborach. Dla nas to oznacza wojna i to wieloletnia z Rosja.
Inna sprawa jest to że amerykanie mogą się pożegnać z ponaprzecietnym poziomem życia jeśli pójdą w izolacjonizm.


@uszyk90: I tak już miliony żyją tam w nędzy.
@Aster1981: Co w ogóle jest jeszcze większym #!$%@?*****em, gdy zdamy sobie sprawę, że artykuł 5 został uruchomiony tylko raz w historii i to przez... USA po ataku na WTC. Miło gdyby ktoś przypomniał o tym temu Pomarańczowemu Małpiszonowi. Zgodzę się tylko, że kraje NATO, szczególnie te Europy, muszą przeznaczyć większe pieniądze na obronę. Ale wyjście USA z Sojuszu i jeszcze zachęcanie, a nawet implikowanie tego przez (najprawdopodobniej przyszłą) głowę USA, powinno
@Aster1981: Oczywiście, że oficjalnie nie mogą. Jednak Polska chyba powinna iść drogą Izraela... Następny rozbiór Polski będzie ostatnim, trzeba dusić wszelkich zjebów, zanim dojdzie do tragedii. No i problem byłby tylko, gdyby się o tym dowiedziano. A więc największy problem to realizacja oraz nie zostać złapanym.
@BlackWolf666: kurcze ile masz lat by suegerowac ze polskie sluzby moglyby samodzielnie, bez wiedzy i zgody USA, zamordowac obywatela USA, jeszcze dziennikarza?
Po tym USA by doslownie wybilo nasze sluzby do nogi.
Umysłowo 13, może 14. Wiadomo, wszystkim można wszystko, tylko nie nam. Nie mam złudzeń, wiem, że pójdziemy na dno z rączkami złożonymi do modlitwy do Jezuska Chrystuska. Nie będziemy się bronić, tylko nastawimy drugi policzek.

Ale Tucker "dziennikarzem"...? XD