Wpis z mikrobloga

Polityk: ja wcale nie wybrałem służbowego Mercedesa. On po prostu jako jedyny spełniał obiektywne warunki przetargu -rozstaw osi między 1965 a 1967mm.

Też politycy: my wcale nie sprowadzamy i nie finansujemy mieszkań Ukraińcom I obcokrajowcom. Oni po prostu spełniają obiektywne kryteria o braku nieruchomości do kredytu 2%. Co ci poradzimy p0laku że masz ruderę po dziadku na wygwizdowie.

  • 22
Też politycy: my wcale nie sprowadzamy i nie finansujemy mieszkań Ukraińcom I obcokrajowcom. Oni po prostu spełniają obiektywne kryteria o braku nieruchomości do kredytu 2%. Co ci poradzimy p0laku że masz ruderę po dziadku na wygwizdowie.


@maciusuper: A czy przypadkiem przez kryterium dochodowe nie muszą pracować w PL? Co masz za problem jak płacą w PL podatki?
Zresztą statystycznie znacznie więcej jest zatrudnionych procentowo Ukraińców niż Ukraińców kupujących mieszkania.
Dlaczego o Białorusinach nie piszesz - niewielu mniej ich wzięło ten kredyt? Ciekawe.


@masz_fajne_donice: Specjalnie dla Ciebie jeszcze raz:

mieszkań Ukraińcom I obcokrajowcom


mam każdą nację wymienić? czy może tą która stanowi 70% obcokrajowców w Polsce.
"Ale nie tylko Mercedes spełniał wymagania przetargowe, również Maybach"
@bugzer chcesz tego czy nie imigracja będzie faktem i lepiej mieć średnio rozgarnięta Ukrainkę i Turasa (oboje pracujący) z kredytem niż to co mają na zachodzie z łódek