Wpis z mikrobloga

@Bartisss: tak i nie. Dostęp do allegro podlega ograniczeniom (czytaj: jest płatny). Można próbować obchodzić takie ograniczenia - jeśli ktoś ma luźne podejście do prawa i brak obaw, udając przeglądarkę. W przypadku wykrycia takich rzeczy, co jest jak najbardziej możliwe, względnie proste, allegro może blokować konto, ip lub nawet się procesować.

Jeśli korzystać z API (i taka opcja jest dostępna), jest to umiarkowanie proste, natomiast nie wiem czy każda część
  • Odpowiedz
@Bartisss: Nie da się tego zrobić w łatwy sposób bo allegro dawno temu zablokowało dostęp do endpointa zwracającego listę aukcji na podstawie frazy. Chyba zrobili to specjalnie żeby uniknąć wojny cen. Widziałem natomiast różne szemrane firmy które oferują gotowe narzędzia do takich rzeczy. Nie wiem tylko za ile i jak bardzo są skuteczne.
  • Odpowiedz
@Bartisss Jak się na tym nie znasz to bardzo trudno, a jakbyś się znał to pewnie do zrobienia ale też pewnie byś się natknąl na różne problemy, lepiej będzie jak skorzystasz z gotowych rozwiązań typu dealavo czy coś.
  • Odpowiedz