Wpis z mikrobloga

Lewacy określili 6 możliwych przyczyn obrzydzenia faceta po usłyszeniu, że jego partnerka lizała poprzedniemu partnerowi odbyt. Są to:
- niepewność własnego ciała
- niedojrzałość
- bycie dziwolągiem gdyż są to powszechne, stosowane przez wszystkich praktyki seksualne
- preferowanie seksu przy zgaszonym świetle pod kołdrą
- niepotrzebne pytanie partnerki o poprzednich partnerów
- głosowanie na konfederację.

#seks #rimming #konfederacja #lewackalogika #bekazlewactwa
WielkiNos - Lewacy określili 6 możliwych przyczyn obrzydzenia faceta po usłyszeniu, ż...

źródło: temp_file7712030849183265604

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@WielkiNos bawią mnie czasami twoje wpisy i cherry picking gdzie kompletnie pominęłaś kwestie że chłop nazwał laskę “szlaufem” za to że ze swoim stałym partnerem próbują różnych rzeczy w łóżku. Zamknięcie umysłowe widzę mocne w tym wątku
  • Odpowiedz
  • 1
uwielbiam takie wyzwolone, pewne siebie laski - w internecie i gadce to takie sexmasterki a jak przychodzi co do czego to nogi się trzęsą


@pieknylowca to jest jasne, bo jeśli kogoś boli, że facet wypowiedział słowo szlauf to automatycznie wiadomo, że odpadają wyzwiska w łóżku i wiele form dominacji z użyciem elementów poniżenia.
  • Odpowiedz
@WielkiNos ten lewak był z tobą w jednym pokoju czy znowu ignorujesz fakt że typ z posta sam zachował się jak idiota bo obraził zwykłą laskę za to że ma preferencje ze swoił partnerem? XD
  • Odpowiedz
  • 5
@FPmaster powiedział otwarcie coś, co by pomyślało wielu ¯_(ツ)_/¯ Jeśli ktoś jest otwarty i dumny z tego, co już robił w łóżku to chyba 1 komentarz jakiegoś prawka nie powinien powodować potrzeby poklepania po plecach przez ludzi w internecie i takiego dramatu?
  • Odpowiedz
@WielkiNos pomyśleć ma prawo - nikt mu tego nie zabroni. Nie mniej istnieje coś takiego jak komunikacja, nie podoba mi się coś bo ma do tego prawo - informuje dana osobę w sposób normalny. A nie używam obelg i inwektyw żeby podkreślić i pokazać że ktoś jest gorszy bo coś robi w kontekście seksu
  • Odpowiedz
Urocze, że rimming uznałaś w tej wypowiedzi za najbardziej obrzydliwy, ale anal już spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
Urocze, że rimming uznałaś w tej wypowiedzi za najbardziej obrzydliwy, ale anal już spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ksndr nic nie uznawałam tylko dla tego chłopa to było najbardziej obrzydliwe.
  • Odpowiedz