Wpis z mikrobloga

Dla PO Hołownia z Trzaskowskim w 2 turze to najgorszy scenariusz. Rafałek by te wybory przegrał, bo część elektoratu PiSu I Konfederacji zagłosowałaby za Hołownia, a raczej przeciw Trzaskowskiemu.

PO bardzo zależy na utrzymaniu duopolu partyjnego u szczytu, bo wtedy mogą prowadzić jawną wojenkę z zupełnie odmiennym obozem. Inaczej trzeba będzie się napocić i knuć intrygi.

#polityka #bekazpo #bekazlewactwa
  • 17
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Hołownia według mnie byłby lepszym prezydentem niż Trzaskowski, o ile Bocheński całkiem nie skompromituje się w Warszawie, będzie Dudą 2.0 w wyborach w 2025 r. i będzie walczył w II turze z Trzaskowskim. Jeśli wystawią Czarnka albo Pinokia PiS nie wejdzie do drugiej tury, bo są niestrawni dla umiarkowanych wyborców.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Raczej nie. Na fotel prezydenta platforma wystawi trzaśniętego i raczej hołownia ten płaczek z dyplomem dzielnego pacjenta #pdk nie ma szans po tych ostatnich akcjach, które odpieprzał i pokazał, że w ogóle nie zns regulaminu Sejmu ani Konstytucji. Ludzie nie są ślepi i tusk go w ten sposób wyroluje, był tylko potrzebny do tych ostatnich akcjach z prokuraturą, kamińskim i wąsikiem i tusk na końcu powie, że
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta

@Kopyto96: nie ma szans po tych ostatnich akcjach, które odpieprzał i pokazał, że w ogóle nie zns regulaminu Sejmu ani Konstytucji.


Przecież holownia gniecie pisiorow, jak każdy mu zarzuca nieorzestrzrganie regulaminu, wyciąga paragraf, czyta i gasi jak peta pisiora. Nie oglądałeś żadnego posiedzenia czy coś?
  • Odpowiedz
@mrKuaku: no na przykład komentowanie wypowiedzi postów "bez trybu" gdy Ci opuszczają mównice. Co skutkuje tym że nie mogą mu odpowiedzieć. To jest niedopuszczalne regulaminowo i moralnie ale przynajmniej jest "szopka" i lepiej się to ogląda fajn0polaczką.
  • Odpowiedz
@mfx00: Przecież możesz krytykować żydów i lobby lgbt, pod warunkiem, że nie nawołujesz do nienawiści na tle rasowym i to sie tyczy wszystkich innych nacji. Jest wolność słowa, ale nie dopuszczalny jest hitleryzm czy stalinizm, mam nadzieje że pomoglem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mfx00 przeczytałem regulamn sejmu odnoszący się do sposobu prowadzenia obrad, jak i sekcje obowiązków marszałka i nigdzie nie ma zakazu odnoszenia się badz komentowania wypowiedzi posła schodzącego z mównicy przez marszalka.

Proszę cię więc o wskazanie konkretnego punktu regulaminu
  • Odpowiedz
@mrKuaku: proszę mi wskazać w jakim trybie marszałek wypowiada dane komentarze lub punkt który zezwala na wypowiedzi marszałka/posłów bez trybu. Marszałek jak prowadzić posiedzenie nie cyrk.
  • Odpowiedz
Marszałek może dopuścić do zadawanoa pytań, więc dlaczego sam nie może skomemtowac/zadać pytania w dyskusji :) ?


no a nie umiesz czytać ze zrozumieniem? on ma prowadzić obrady a nie komentować nie pytanym.
  • Odpowiedz
@mfx00 nie ma zakazu komentowania przez marszalka w regulaminie kropka.

Tryby w jakim poseł chce zabrać głos są ujęte w regulaminie i to skrupulatnie egzekwuje Holownia.

Sam wskazałeś że jest to nieregulaminowe, a ja cie zlapalem na kłamstwie i ci udowodniłem że nie ma takie zakazu :)

A to czy jest moralne czy nie to wiesz, subiektywne. Dla dudy wąsik i kaminski są krystalicznie uczciwi także wiesz.
  • Odpowiedz