Wpis z mikrobloga

Ja to już #!$%@? dostaje od tych wszystkich newsów. Nie wiem czy Rosja jest silna czy słaba militarnie. Raz groźna, raz słaba, gigant na glinianych nogach, adwijwka padnie, Rosjanie maja przewagę, rosjanie używają armat pamiętajacyh WW1. #!$%@? to. Kończą się, czołgi. Nie kończą się czołgi.


@4rcz4s: miałem dokładnie to samo, ale jest jedno, udokumentowane, niezaprzeczalne wydarzenie które dowodzi że Rosja to kraj z patyków. Pamiętacie bunt wagnerowców z prigozynem na czele
@4rcz4s: A Polska? Putin mówi, że Polska od setek lat jest potęgą i teraz też się cykają wjechać na grubo, dlatego tak się bawią z Ukrainą i myślą, co dalej.
Gospodarczo za rok będą leżeć, bo ruski budżet na ten rok to już katastrofa


@PomidorovaLova: Na czym niby polega ta katastrofa? Większość europejskich państw może jedynie marzyć o tak niskim deficycie budżetowym.
@natuuris To jest straszne jak ludzie nakręcają propagandę strachu. Wojna na Ukrainie trwa od 2014 roku, mamy 2023 ... Oni chyba sobie znaleźli po prostu sposób na przepełnione więzienia, tylko nie przewidzieli sankcji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)