Wpis z mikrobloga

Kupiłem RX'a 6700 XT, który #!$%@? grach jak #!$%@?. Odpalam CS'a i gra szarpie tak, że zabijają mnie boty (po chwili się uspokaja ale nie na tyle na ile bym myślał w sensie dalej w akcji mną tak szarpie) po czym w losowym momencie ekran robi się czarny i komp się restartuje. Czuje się jakbym grał na 20 letnim kompie. Kłódka założona na 60Fps
W innych grach nie ma problemu z takim szarpaniem ale też randomowo wrzuca czarny ekran i restart komputera.
5700X stock
Asrock RX 6700 XT Challenger Pro 12GB OC stock
Corsair Vengeance LPX 32 GB (2x16) bez różnicy czy zegary stockowe czy XMP
Seasonic Gold GX-750W

Próbowałem już różnych sterowników, UV karty i nic. Karta cicha, chłodna, a #!$%@? takie numery.
Ktoś coś?
Da się taką #!$%@?ę zwrócić jak zerwałem folię z plastików?

#pcmasterrace
micelangeloB - Kupiłem RX'a 6700 XT, który #!$%@? grach jak #!$%@?. Odpalam CS'a i gr...
  • 11
@micelangeloB: Podpiąłeś dodatkowe zasilanie. Kable nie są uwalone, może jakieś kable się wysunęły z wtyczki i nie łączy? 60 fps to trochę mało, dużo za mało jak na CS2 i RX6700 XT. Wygląda jakby karta nie dostawała wystarczającego prądu Podłącz zasilanie pci-e z innego, innych wyjść na zasilaczu i innym kablem jeśli masz taką możliwość.
@micelangeloB: Jak kupiona online a zdjąłeś tylko te przezroczyste folijki ochronne to do 14 dni bez podania przyczyny możesz zwrócić nawet bez tych folijek. Tak wymusza prawo unijne więc nie ma bata żeby nie przyjęli, przymusu prawnego się nie przeskoczy gdybaniem na temat tego co zrobił klient jak w przypadku gwarancji.

Potem odsprzedadzą komuś innemu po niższej cenie. Ja tak wyrwałem nówki słuchawki po niższej cenie. Ktoś kupił, raz założył, zwrócił,