Wpis z mikrobloga

@InnyWymiar90: Już dawno złożyłem, ale też przy okazji chcę ostrzec innych zastanawiających się nad tym, którego operatora wybrać.
BROŃ CIĘ, PANIE BOŻE! Z DALA OD PLAY!

To jest po prostu zwykłe oszustwo. Kto by pomyślał, żeby w XXI wieku mieć na światłowodzie ledwo 5Mbps.
@patryk-jajko fakt, że takie prędkości po kablu to kpina, ale jak nie możesz dogadać się z operatorem zawsze możesz wysłać papier do rzecznika praw konsumenta, miałam kiedyś sytuację z nie uznaniem gwarancji na akcesoria agd, rzecznik szybko rozwiązał sytuację z media expert i dostałam nowy sprzęt
  • 0
Przykro nam z powodu występujących utrudnień. Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 813 813 813 lub 790 500 500. Jesteśmy dostępni również e-mailowo pod adresem ok@pomocplay.pl. Zweryfikujemy sytuację i postaramy się pomóc.
@patryk-jajko: @InnyWymiar90
U ciebie coś dobrze chodzi, zoba jak u mnie. I to od połowy listopada xD
I #!$%@? zmieniły cos z identyfikacją sieci, bo od połowy grudnia dzień w dzień pomiary certyfikowane działały bez problemu, a od soboty sieć identyfikuje sie jako Play Mobilny xddd
rdy - @patryk-jajko: @InnyWymiar90
U ciebie coś dobrze chodzi, zoba jak u mnie. I to ...

źródło: jebacplay

Pobierz
@play_polska: misiu z agencji Plej* (nie mylić z firmą Play) - dajże sobie spokój, to nie fejsbuk dla grażynek że można lecieć skryptem - skontaktuj się z infolinią, podaj nam numer zgłoszenia - przepraszamy nie możemy zweryfikować z poziomu agencji PR xD Ja wiem że to wynik kręci, ale dramatycznie sie na to patrzy

Sami się przyznajecie w zgłoszeniach że jest #!$%@? i przesuwacie non stop datę naprawy bez konkretnego wyjaśnienia
rdy - @play_polska: misiu z agencji Plej* (nie mylić z firmą Play) - dajże sobie spok...

źródło: jebacplay2

Pobierz
@patryk-jajko: Problem z playem jest taki, że oni tam zawsze podają "prędkość DO xxxx mb/s......

prędkość "DO" oznacza, że teoretycznie są w "prawie"..... xDDD taki myk cwaniacki....

Już u mnie lokalna, mała kablówka oferuje szybszy net, niż sieciówka play....