Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PeaceUN nie każdy ma tyle oleju w głowie to raz. Dwa rozumiem że rynek pracy jest różny (zwłaszcza na wsiach i powiatowych gdzie nie masz za dużego wyboru) i życie pisze różne scenariusze.
Ale na litość boską, czasem trzeba spiąć dupę i zacisnąć zęby a nie gwiqzdorzyć. Za dzieciaka to piach z gunwnem wymieszany jadła z piaskownicy a teraz to panienka się w śmieciach babrać nie będzie xd
  • Odpowiedz
Ale na litość boską, czasem trzeba spiąć dupę i zacisnąć zęby a nie gwiqzdorzyć. Za dzieciaka to piach z gunwnem wymieszany jadła z piaskownicy a teraz to panienka się w śmieciach babrać nie będzie xd


@WenerowaAngela: też bym się nie babrał.
  • Odpowiedz
@PeaceUN: Ostatnio zbłądziłem na YT i zobaczyłem na kanale "Do Roboty" film pt. "PRACOWAŁEM W SORTOWNI ODPADÓW | DO ROBOTY"

Ma się on nijak do twojego "śmiesznego" fejkowego obrazka, bo tam na sortowni same kobiety.
DRESIARZZ - @PeaceUN: Ostatnio zbłądziłem na YT i zobaczyłem na kanale "Do Roboty"  f...
  • Odpowiedz
D @DRESIARZZ No dałeś przykład z dupy. Tam widzę kobiety w średnim wieku. Takie co wiedzą, że trzeba robić albo umrą z głodu. Młodych tam nie widzę, tych księżniczek.

Tamte kobiety to prawdziwe kobiety bo wiedzą, że pieniądz jest z pracy i nie cwaniakują na alimenty itd.
  • Odpowiedz