Wpis z mikrobloga

@Meserole: bo generalnie mimo że to śmieć i syn #!$%@? to jak na freaka bije sie solidnie i też sądzę że mimo różnicy we wzroście poskłada złomka
  • Odpowiedz
@Meserole pomijając umiejętności to we freakach widać zawsze sympatie w bukmacherce, ludzie stawiają na swoich ulubieńców - nieraz tak zarobiłem fajną kaskę, przykładowo kiedyś w walce Muran vs Alan na tego pierwszego kurs dochodził do 4 XD
  • Odpowiedz
@Meserole: roksysyn trenuje, ciagle to powtarza i pokazuje, lata z tymi Czeczenami oni w walkach widać, różnicę miedzy tym co jest teraz a tym co było na 1 walce. taki Józef to poza autami fizycznymi nie ma nic w zasadzie, a wątpię żeby cos bardziej trenował pozatym do takiego turnieju trzeba podejść z głową i myślisz ze złomek potrafi ogarnąć coś więcej niż yyyy takk yyy nieee złomek hahahaha ?
  • Odpowiedz
@Meserole: Można Polaka nie lubić(kto go #!$%@? lubi to nie wiem), można na niego pluć(nawet bym powiedział, że wypada) ale trzeba temu synowi #!$%@? z roksy przyznać, że jak na frika potrafi się bić.
  • Odpowiedz
@Meserole: Podejrzewam, że rokasyn od dawna wiedział, że będzie taki pomysł i dlatego tak się do tego przygotowywał, wiesz zawsze jakaś ustawiaka może wejść albo jakieś szczęście przeciwnika ale jak dla mnie to nawet ferrari nic nie zrobi, badali by się przez 2 rudny a jak już na siebie trafią to ferrari nie bedzie miał na niego siły. Techniką ich pozamiata. jak dla mnie faworyt i nawet miałem chyba 10 zł postawić na niego ale cóż. zobaczymy po gali, zawołaj to może zobaczymy czy się myliłem. Bo

1. filipek ma umiejetności ale mniejsze niż rokasyn, z ferrarim to pokazał, że nie potrafi się sile oprzeć
2. złomek to złomek, tam nie bedzie, żadnej strategii tylko heheh wjeżdzam rozjeżdzam
3. ferari pewnie taki pewny siebie ale za krótko trenuje, za mało, żeby wytrwać
4. tancula zniszczony i po takim zbiciu wagi nie bedzie
  • Odpowiedz