Wpis z mikrobloga

sprawa jest prosta, jak nie bedzie doplat do kredytow to cena neiruchomosci spadnie.
nie jest mozliwy inny scenariusz jesli w polsce ceny sa aktualnie wyzsze niz w wielu miastach uk, francji, niemiec czy hiszpanii, przy 2 razy mneijszych zarobkach
#nieruchomosci #beka
  • 14
  • Odpowiedz
@gharman: nie porównuj Francji do Polski. We Francji ekipa rządząca ma do dyspozycji bardzo silną gospodarkę, Francuzi to potęga energetyczna, motoryzacyjna, lotnicza, transportowa.
W Polsce zaś rządzi Koalicja Deweloperska, bo cegły i beton to nasze dobro narodowe.
  • Odpowiedz
@gharman Jak w PL jeździsz taksą za 9zł jesz lunch za 30zł to tam masz to w euro za taką samą kasę tam żyjesz jak parias #!$%@?, ze mieszkania tańsze jeśli zyjesz jak pies za to chcesz taniej jedź do torunia na starówkę i pracuj zdalnie i nie płacz, że drogo jest teraz podatek od CO2 wprowadzają w furach więc nie pojeździsz niczym oprócz renutault 0.8l glupi yaris gr to 40k euro
  • Odpowiedz
  • 0
@barber-barberski: no ja nie jestem w it i akurat mam zdalna, ale rozsylam cv i NIKT nie chce dac zdalnej. najwyzej oferta typu po 3 misiacach probnych damy 1 dzien zdalny reszta biuro.
znam duzo osob w mojej branzy i zdalna w pelni maja tylko ludzie na dzialalnosci gospodarczej co sami robia zlecenia, na etacie czy kontrakcie b2b jakieś 5%
  • Odpowiedz
@gharman ciężko wróżyć bo nie napisałeś w czym dłubiesz( ͡° ͜ʖ ͡°) ale myślę, że jak jesteś dobry to wszystko jest do dogadania, chyba że robisz z jakichś Wydmin albo innych Wygwizdowic i dojechać raz w miesiącu na strzała to problem.
  • Odpowiedz
@gharman Ta, jest dużo Polskich Biur w Londynie sporo ludzi tak pracuje, od elektryków weekendowych po wnętrzarzy, dla przykładu tylko powiem, że jego managerka na miejscu za pokój buli 2k funtów za miesiąc, a zarabia może kafla więcej od niego więc no przebitka jest sroga opłaca się tam latać wizzerem / ryanairem raz w miesiącu. Pracować na miejscu niezakoniecznie to tak jakbyś w Wawce miał 6k netto i wydawał 4k można tak
  • Odpowiedz