Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? ja tego bezbeka nigdy w życiu nie oglądałem, ale co jakiś czas coś mi z nim wyskoczy i pytanie do was też macie wrażenie że on se te historyjki wymyśla? nie oglądałem, jedynie tytuł przeczytałem i brzmi jak gruba historia i ja mam wrażenie że co jakiś czas #!$%@? mi miga jakaś historia isamu ZE KTOŚ GO STALKUJE ZE KTOŚ TO SRAMTO, non stop coś sie grubego dzieje, imo zalatuje takim mitomaństwem że uj byle jakiś szum wokół siebie zrobić
#famemma #isamu #youtube
Sinti - ja #!$%@? ja tego bezbeka nigdy w życiu nie oglądałem, ale co jakiś czas coś ...

źródło: isamu

Pobierz
  • 9
  • 0
@VestiNe: typie #!$%@? to że mimowolnie coś przyciągnie na kilkanaście sekund moją uwagę albo jakaś myśl mi sie w głowie pojawi którą chce skonfrontować z opinią innych nie znaczy że coś mnie obchodzi, rozmawiasz wgl z ludźmi jakimiś że takie głupoty piszesz jakbyś dawno żadnej interakcji międzyludzkiej nie miał?
@Sinti: Po treściach twoich wypowiedzi za to twierdzę, że Ty za to jedyną interakcję międzyludzką jaką miałeś to przed monitorem oglądając konferencję freakfightowe. Twoja myśl/opinia którą napisałeś to nie opinia tylko hejt - w zasadzie bezpodstawny bo przeczytałeś tytuł i się zesrales. Zachowanie godne 40 letnich madek z facebooka które przeczytają sam nagłówek bez czytania artykułu i wylewają swoje żale w komentarzach :)
via Android
  • 0
@VestiNe HEJT xDd i ty rozumiesz że mi ciężko uwierzyć że są takie kółka soyboi co serio maja mental breakdown o każde słowo? chyba że serio trafiłem z tym brakiem interakcji, nie pozdrawiam
@Sinti: Tak sądziłem, że dyskusja z czynnym uczestnikiem #famemma nie ma sensu, po prostu jesteście za głupi na prowadzenie jakiejkolwiek dyskusji bez obrażania innych dookoła. Miłego życia mirku i mniej jadu :)
  • 0
@VestiNe:

Tak sądziłem, że dyskusja z czynnym uczestnikiem #famemma nie ma sensu, po prostu jesteście za głupi na prowadzenie jakiejkolwiek dyskusji bez obrażania innych dookoła. Miłego życia mirku i mniej jadu :)

i cyk robimy brutalne KO na soyboyu