Wpis z mikrobloga

Dzisiejsi nastolatkowie są niewiarygodnymi szczęściarzami, że mają blackpill tak opracowany i łatwo dostępny. Ile bym dał, żebym miał tę wiedzę nawet jak miałem 18 czy 20 lat. Boże, jakim dużo szczęśliwszym człowiekiem bym był dzisiaj gdybym nie próbował wygrać w grę, w którą nie da się wygrać.

Młodzi mężczyźni, uczcie się na błędach innych, nie swoich.

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 31
@LostHoldenCaulfield: dawno większej głupoty nie czytałem - zwłaszcza, że wystarczy wpisać na yt fraze typu "lonley 25" i widać, że Ci ludzie niestety ale najczęściej mają szereg problemów, zaburzeń czy wręcz chorób psychicznych a nie dlatego są "socially awkward" bo te pille wszelkiego typu są jakąś ultymatywną prawdą.

one są generalnie prawdziwe w jakimś stopniu, ale to czytanie tego typu kwestii wpędza w negatywne sprzężenie zwrotne tj. każdą sytuację negatywną sobie
Dzisiejsi nastolatkowie są niewiarygodnymi szczęściarzami, że mają blackpill tak opracowany i łatwo dostępny. Ile bym dał, żebym miał tę wiedzę nawet jak miałem 18 czy 20 lat. Boże, jakim dużo szczęśliwszym człowiekiem bym był dzisiaj gdybym nie próbował wygrać w grę, w którą nie da się wygrać.


@LostHoldenCaulfield: Dokładnie. Niewiarygodne szczęście. Problem w tym, że do przetrawienia i zrobienia użytku z tej wiedzy trzeba dojrzeć, więc obawiam się, że najwyżej 1
@Dietetyq: to jest totalnie na odwrót. opowiem ci na swoim przykładzie: bedac kolo wieku którym wspomniałeś(tuż przed 20), ja w pewnym momencie ocknąłem się, jak bardzo zapozniony jestem w stosunku do części rówieśników: punktem kulminacyjnym i ostatecznym sprawdzam było jedno zaproszenie na 18-tkę od mojego ziomka którego bardzo lubię, ale niestety ta 18-tka wyglądała jak parówa party w bardzo małym gronie oraz reakcja mojej znajomej(jedynej w tamtym okresie) na to że
Ten wiek to weryfikacja genetyczna, na #!$%@? próbować jak w okresie nastoletnim kobiety nie chciały cię seksualnie?


@Ulegly_bialy_cuck: z takim mentalem to po co wstawać z łóżka, skoro Aleksander Wielki w Twoim wieku władał większością znanego wtedy świata?

@integrator1234 no i czego niby dowodzi ta Twoja historia? ameryki nie odkryłeś że jak ktoś jest lepiej wyglądający to go ludzie lepiej w społeczeństwie traktują xd

ale poza skrajnymi przypadkami ważne jest jak
@Dietetyq: chciałem ci pokazać, że mimo że miałem i tak dość korzystne warunki jak na incela(wówczas), i tak nie dalo się zrobić kompletnie NIC. To nie jest tak że ja miałem jakąkolwiek alternatywę. Jakbym nieczytał blackpilla(wtedy, to był 2015-2018, termin blackpill dopiero kiełkował i na wykopie ta tematyka była głównie pod tagami przegryw, redpill i tfwnogf) to pewnie po prostu bym trwał sobie mając nadzieję nie wiadomo na co, ewentualnie błaźnił