Wpis z mikrobloga

@texas-holdem: Nie wiem czemu masz klapki na oczach i tak fanatycznie bronisz Muska? Jak bardzo ceniłem Muska, teraz to jest kompletnie skompromitowany typ, który albo jest debilem albo cynikiem lub to i to. To jest jeden z moich największych zawodów jeśli chodzi o ludzi.

Zaczynijmy od:
- anty tajwańska (Tajwan integralna część komunistycznych Chin) i anty ukraińska retoryka (wstawianie "planu pokoju" który zakładał niemal oddanie niepodległości Ukrainy, i łamał międzynarodowe postanowienia
fanatycznie bronisz Muska?


@jacek007g: Fanatycznie? Gdyż podobnie jak Musk twierdzę (i pisałem o tym tutaj jeszcze zanim Musk podnosił temat, moje wpisy odnośnie prognozy przebiegu tego konfliktu zestarzały się jak wino, choć nie odczuwam z tego powodu satysfakcji – wolałbym nie mieć racji), że nie ma żadnej, realistycznej opcji, aby Ukraina odzyskała Krym? Linia frontu praktycznie stoi w miejscu, podczas gdy Rosja umacnia się na przejętych terytoriach. Musk ma słuszność, że
@texas-holdem:

Musk zaznaczył, że zależy mu na powstrzymaniu śmierci ludzi po obu stronach wojny i wątpi w sens dążenia do obalenia Putina.

wspólny wysiłek ludzkości w kierunku Marsa


To jest chyba największa naiwność jaką słyszałem. Dopóki istnieją reżimy takie jak Chiny i Rosja, doputy będą spory terytorialne i przeniosą się one na inne płaszczyzny.
Czy wyścig na Księżyc w latach 60. zakończył jakieś wojny? Nie kojarzę, ale słyszałem, że na Ksieżycu
@jacek007g: Nie mam czasu ani specjalnej ochoty odpisywać, ale jednak opiszę, ponieważ zdajesz się argumentować w dobrej wierze.

Dopóki istnieją reżimy takie jak Chiny i Rosja,


Aha i co, Musk ma te reżimy rozmontować? Czy USA wprowadzić w nich demokrację? Rozumiesz na czym polega realistyczna ocena sytuacji? Obecnie ani Musk, ani "zachód" nic nie zrobi z faktem, że to są łamiące prawa człowieka reżimy. Musk jednak stara się pchnąć całą cywilizację
Aha i co, Musk ma te reżimy rozmontować?


Nie wiem po co podajesz skrajności, rzeczy które w ogóle nie są brane pod uwagę? To kompletnie odchodzi od sedna sprawy. Musk mając PROPAGANDOWY wpływ, poprzez TWITTERA który ma GLOBALNY zasięg wpływa na wojnę informacyjną, zaprzeczysz temu czy nie?
Kompletnie pomijasz to co piszę (bo tak wygodniej), także nie wiem czy dalej ma sens to co piszę i na co odpowiadam. Ogólnie jak twój