Wpis z mikrobloga

#diablo Nie przepadam za h'a's
Jestem fanem diablo.
Zagrałem 2 sezon i sobie odpuściłem, teraz gram 3 sezon bo może coś poprawili.

I #!$%@? niewiem jakim #!$%@? ktoś wybiera tę grę jak ma darmowe #poe

PoE deklasuje diablo na głowę jeśli chodzi o sezony, fun z gry i rozmaitość buildów.
  • 12
@kodecss: @frutson Może dlatego, że nie każdy ma czas i chęci studiować drzewko buildów pięć godzin dziennie? Dla osoby pracującej, która ma więcej hobby, obowiązków(niż granie cały dzień w kąkuter), wbicie do diablo - które jest proste w obsłudze jak budowa cepa - #!$%@? pare dungeonów w godzinkę to wystarczająca frajda.
Tak ciężko to pojąć, czy macie 15 lat i jedyne co robocie po przyjściu ze szkoły do domu to plecak
@frutson: Nie, po prostu gra która ma odmóżdżyć - a tym jest hns - próbuje kombinować z 1% statystyk by zadać 50 więcej obrażeń to głupota. Skoro jest darmowe, a za diablo trzeba placic sporo siana to wynik powinien być jasny? A jednak więcej ludzi gra w diablo.
I nie mów mi o skomplikowaniu bo sam ogrywam gry paradoxu i mam świadomość liczenia tabelek.
@DeoMondeo:

ale nie jest i jako darmowa jest zgnieciona przez diablo

Chyba dla casualowych śmietników, którzy mają problem z czytaniem i pobraniem buildu z maxrolla w 2 minuty
@AntyKuc: I na #!$%@? sie pienisz robaku, próbujesz bronić gry a jednak liczby mówią same za siebie XD
Tak więc #!$%@? dalej w tą gierkę panie wymagający, #!$%@? mnie to obchodzi, jak już wcześniej napisałem
żegnam oziemble