Wpis z mikrobloga

@zaye93: w zależności od rangi albo raz na 30dni albo raz na 60 dni. Wyseedować musisz 48h w ciągu 2 tygodni od pobrania pliku.
Dużo większym problemem jest utrzymanie się tam na początku: w pierwszych 30 dniach MUSISZ wyseedować 10GB danych albo wylatujesz.
  • Odpowiedz
@zaye93: Na PS nie wystarczy samo logowanie. Żeby nie dostać bana za nieaktywność musisz też pobierać i seedować.

zastanawiam się, czy opłaca mi się próbować tam dostać, jeżeli jedynie ebooki mnie intetesują


@zaye93: Na PS z ebookami jest raczej średnio, a do tego chyba wszystko, co tam trafia jest dostępne w innych źródłach.
  • Odpowiedz
wieczne konto za kilka PLN kiedyś było i problem z bani z logowaniem


@BigMf: Ja miałem wieczne konto i dostałem bana za nieaktywność. Jak się dobiłem do supportu z pytanie o co tu chodzi, to się dowiedziałem, że ban jest jednak za VPN, którego nie używałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz wiecznego konta już się nie da kupić.
  • Odpowiedz
@zaye93: tak jak wyżej wspomniano - na PS musisz co najmniej raz na 30 dni coś pobrać. Jak mówi regulamin:

Konto na PS jest do używania, nie do kolekcjonowania.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zaye93: Przynajmniej raz na 30 dni. Osobiście miałem tam wyseedowane 50 TB i zbanowali mnie, bo zapomniałem wchodzić na stronę i tylko seedowałem. Napisałem do supportu i chłop mi powiedział, że jak mu 20 zł przeleje, to mnie odbanuje w ramach wyjątku xD Nie polecam.
  • Odpowiedz
@JPRW: wydaje mi sie ze sie da (ale jako dodatek do pakietow vip itp)
@zaye93 jak polskie to probuj na jakichs docer itp a jak zagraniczne to masz cale library genesis
  • Odpowiedz
  • 0
@obieq: @kamikazee angielskie źródła znam. zastanawia mnie jedynie, czy na polskich prywatnych trackerach jest bogatsza biblioteka ebooków niż na stronach typu doci i docer. według komentarzy wyżej na polishsource z tym średnio.
  • Odpowiedz