Wpis z mikrobloga

Niektórzy klienci płacą mi z góry kilka tysięcy za usługę którą mam wykonać za rok

Wpadłam na pomysł, żeby te kwoty powpłacać teraz na jedno z najbezpieczniejszych krypto, czyli albo BTC albo ETH. Wydaje mi się, że w perspektywie roku większy procentowy wzrost może od tego momentu mieć ETH

Myślicie, że spoko pomysł? Jak ktoś chce to zawołam za rok z efektem ile urosło np 5 tys wpłacone dziś za jedno zlecenie i zamienione na ETH

#krypto #kryptowaluty #eth #btc #bitcoin #etherum
  • 27
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: dlaczego niby eth na mieć wiekszy procent niż BTC? Wg. mnie fundamenty BTC są cały czas w doskonałej formie, weszły ETF, w kwietniu halving, mamy hossę, natomiast fundamenty od eth się sypią i szał minął, co widać na rocznym porównaniu wzrostu % w stosunku do BTC. Nie myśl życzeniowo tylko patrz na fakty, Bitcoin to solidna marka, a eth to twór ruskiego geeka agenta. Nie mam wątpliwości że ethereum trafi
  • Odpowiedz
@krentadorga o, dzięki za te słowa! Byłam pewna, że eth lekko w hossie dobrnie do 4k $ i że po prostu BTC już tyle urósł, że procentowo teraz więcej urośnie ETH, bo btc jest w połowie wystrzału (jak nie dalej) a ETH wg mnie miało wystrzelić dopiero
  • Odpowiedz
o jakie fundamenty ETH chodzi?


@upodlator: deflacyjny token (wiecej sie go zuzywa niz produkuje), roadmapa rozwoju rozpisana na kilka lat, wiele warstw L2 wymagajacych ETH do dzialania, mozliwy etf

po prostu boje się już kupować bitcoina że to górka


@mlody_czyzyk23: ETH i BTC i tak maja mocno skorelowane ceny, jak BTC rosnie / spada to ETH tez.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23:
To nie jest poziom na dokupywanie btc...
W tym momencie tylko alty warto kupić które zrobią X5 i więcej... i nie mam na myśli eth...
Na tych poziomach to ja powoli sprzedaje btc i przerzucam kapitał na alty...
Trzymanie się kurczowo btc to marnowanie kapitału, btc nie zrobi nawet x1 od obecnego poziomu...
  • Odpowiedz
@radzia666 też tak myślę o btc, bo kupowałam poniżej 19k$… ale w wzrost eth jeszcze wierzyłam, a co do altów to ciężko mi znaleźć wiarygodne źródła gdzie mogłabym sprawdzić roadmapy rozwoju, fundamenty… znasz jakieś godne zagłębienia tematu?
  • Odpowiedz