Wpis z mikrobloga

Na Ukrainie obnizaja pobor do 25 lat, oczywiscie tylko #pieklomezczyzn bo #rozowepaski sa zwolnione i moga uciec legalnie.
Bieda, niepewnosc, 2 rok wojny a tu jakas kolejna instagramowa pozerka z Ukrainy, koneserka #iphone (zachwytologia) kupuje #ipad i robi #unboxing srajpada "na antenie" (snila o nim od dawna).
To jak wrzuciles juz swoj wdowi grosz do skrzynki przed LIDL? Raz obczajalem mloda ukrainke kwestujaca i byl srajfon.
Tak sie buduje zaufanie do kwesty. Taki Marcin Strzyzewski zbiera na zwykle tablety i w miare ok laptopy dla wojsk na linii frontu a taka pozerka sobie kupuje przeplacone apple i sie tym chwali publicznie. No mnie troche to blokuje przed wplatami, wiadomo ze #!$%@? logika ale...

#ukraina #polska #uchodzcyzukrainy #wojna #rosja #mobilizacja #zalesie
marsjanin2012 - Na Ukrainie obnizaja pobor do 25 lat, oczywiscie tylko #pieklomezczyz...

źródło: aj-drim-dotnij-marzen-apple

Pobierz
  • 9
@marsjanin2012: fakt, to nie wygląda najlepiej, ale to nie wina kobiet, że nie mają poboru. Też wojna trwa od lat, faceci też by nie żyli w żałobie tyle czasu, jak ktoś ma kasę to czemu by miał nie pozwolić sobie na jakieś przyjemności. Chwalenie się jest imo przesadą, ale no cóż, jeżeli chce i ludzie to oglądają, to niech robi co chce ¯\(ツ)/¯
@marsjanin2012: ale was gnoje piecze ze za rownowartosc 4 ruskich wyplat ktos sobie tablet kupil () samochody tez pewnie ladne maja, i telefony, bieda ma byc, w podartych gaciach maja lazic!
@kuhwa: mnie nie piecze ale gardze pozerami a kobiety to najbardziej potrzebuja ajpada i ajfona, specjalistki IT #!$%@?. To zwykla szmacina krecaca milionowy unboxing na IG/YT a jej ziomki zmuszane sa do walki z ruskimi i o to chodzi, ja takich kupie X a na bank nie jeden z wyplaty / dochodow misiecznych a wcale nie posiadam bo mi na #!$%@? srajfon i ajpad. Ale nie o tym, mowimy o pozerkach
@marsjanin2012: no sorka, ale cię jednak piecze. Co cię obchodzi, co jakaś baba pokazuje na instagramie. A zbiórki przed lidlem to komercyjne fundacje, którym absolutnie nie powinno się dawać ani grosza.

Dwa osobne tematy. Myślisz, że kasa ze zbiórek idzie na laskę i jej ajfona? A może zarobiła? Bo wiesz, oni też pracują tutaj. I marzyła o tym japku, bo dla niej to jak dla faceta sobie kupić nowego, zajebistego multitoola