Wpis z mikrobloga

Wlasnie mialem taka sytuacje, ze kupilem sobie bilet do kina logujac sie w #helios przez konto apple zamiast normalnie jak czlowiek zakladajac sobie konto z uzyciem maila (moj blad, wiadomo ze #apple jest niedorozwiniete) i uniemozliwilo mi w trakcie podawania danych zmiane adresu email na moj prywatny, mozliwe bylo tylko użycie wygenerowanego emaila. Po cofnieciu procesu nie dalo sie nawet zmienic formy zakladania konta, a bilety zarezerwowane i mi na nich zalezalo.

No i myslalem, ze jak bilety poszly na ten wygenerowany mail, to logiczne jest, że mi wiadomosc z biletami przekieruje na moj normalny mail i wiecie co?

No #!$%@? sto, zadnego maila nie mam na moich skrzynkach a na ten randomowy email apple nie da sie w zaden sposob wejsc. No mega.

Ps. Udalo mi sie inaczej te bilety odzyskac, ale i tak niesmak pozostal
  • 3
@zenon_z_chorzowa1 dzieki, ale juz sam wczesniej to wygooglowalem i nie jest prawda, ze te tymczasowe konto email cokolwiek przesyla na prawdziwego maila - ja nie dostalem takiego przekierowania.

Udalo mi sie problem rozwiazac logujac sie (znowu przy uzyciu apple) na heliosa przez aplikacje i po prostu mam na tym koncie kupione bilety. Tylko w apce tak sie da, bo w przegladarce helios nie ma takiej finkcjonalnosci jak przegladanie posiadanych biletow (sic!)