Wpis z mikrobloga

w chinach bylabys uznana za leftover woman


@SweetieX: Niby ta, ale w ramach ciekawostki powiem, że ta granica na takim Tajwanie przesunęła się do 35. Kobiety zamrażają jajeczka, skupiają się na karierze i albo koło 40tki robią dziecko albo nawet w ogóle.
Jak gadam z azjatkami po 30tce, to mówią że nie czują ogromnej presji bo ich znajomi też są na podobnym etapie życia. Na powodzenie nie narzekają chociaż nie są
@Grizzzly: Badoo, Tinder i pochodne to faktycznie świetne miejsce na szukanie drugiej połówki. Jak ja się tam zarejestrowałem to trafiłem w zasadzie na 2 rodzaje kobiet: sfrustrowane księżniczki i ONS/FWB.

Ponieważ grupy docelowe charakteryzują się przeważnie podobnymi cechami niezależnie od płci to mam nieodparte wrażenie, że w przypadku facetów możesz spotkać albo spermiage-piwniczników, albo także to drugie.

Poza tym istotną wadą takich appek jest to, że stawiają na efekt tzw. pierwszego
@Grizzzly dorzuc na gore listy ładna buzie i poczucie humoru, figura to rzecz zmienna i dyskusyjna, ważne czy masz dystans i chcesz faktycznie kogoś ciekawego poznać.

A tutaj to za bardzo nie masz co pytać, bo większość to gola babe widzieli jak ich stara na prodowce przywitala ( ͡° ͜ʖ ͡°) a o związkach to przeczytali na wykopie.