Wpis z mikrobloga

Marzy mi się jeszcze, żeby w jakiś sposób Turecki Farmazoniarz aka Ferrari podpadł Królowi Kasjuszowi. Natan i Kasjo robią mega robotę i należy im się uznanie. Natan wiadomo, #!$%@?ł psychicznie pseudogitów, nie cofa się przed niczym, Kasjusz natomiast robi doskonałe dymy i widać, że dobrze się czuje w słowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Ferrari? Wybiera sobie jakichś leszczy. Tańculę, co tylko potrafi kręcić głową i mówić "oj człowieku, człowieku", czy Wiewióra, który jak wiemy ma problem z myśleniem. W dodatku jedzie ich w najbardziej obrzydliwy sposób, tak, że obrywają członkowie ich rodzin. No i nie zapomnijmy o mega info, które pojawi się jutro o 18:00 u truemana xDDDD Mam nadzieję że Kasjuszowe młyny sprawiedliwości niebawem pochłoną Amadeusza
#famemma
lagomorph - Marzy mi się jeszcze, żeby w jakiś sposób Turecki Farmazoniarz aka Ferrar...

źródło: DonKasjo-2-1200x900

Pobierz
  • 4
Natan wiadomo, #!$%@?ł psychicznie pseudogitów


@lagomorph: Natan psychicznie to się sam #!$%@?. Co widać jak się trzęsie/poddaje walkę przed rozpoczęciem i słychać, gdy łamie mu się głosik. Na koncie 20 kasjo się odpalił, Natan próbował się włączyć do orki nieśmiało, ale natury nie oszukasz. Głosik mu się łamał i szybko się wycofał, bo my się od stresu smieszkowanie nie udało i się przestraszył, ze po swojej gównianej próbie może dostać rykoszetem
@Returned: Mam dokładnie takie same odczucia, Natan jest imo trochę przereklamowany. To wciąż zadymiarz, osoba, przekraczająca bariery, fajnie się go ogląda. Ale koniec końców jest straszną cipką i przy takim kajsuszu no wypada bardzo blado.
@BisonGrass: dokładnie. Generalnie dymieniu to też mu tak średnio/słabo idzie. Freaki nim gardzą, widownia nim gardzi, wykopki to nie wiem... albo nie rozumiem czemu go tak lubią, albo oni też nim gardzą, ale podpuszczają go, bo wiedzą, że on wykop czyta.

Jak Natan kogoś "orze" to widownia skanduje "wy pier da paj". (Np. gdy startował do p0laka). Jak kasjo wchodzi na scenę, to nawet jeśli niszczy kogos lubianego, to może widownia