Wpis z mikrobloga

#ikea #januszebiznesu
Ostatnio chciałem kupić krzesło biurkowe JÄRVFJÄLLET
Nie pierwszy raz spotykam się że w sklepie nie ma takich produktów, najbliższe dostawy to stacjonarnego sklepu to 24.02 lub 02.03.
Na pierwszy rzut oka ok normalna sprawa, ale wystarczy wejść na allegro by fotel kupić z marszu za podwójną prawie cenę.
@IKEApl czy akceptujecie odsprzedaż waszych produktów po droższej cenie?
Wygląda to tak że janusze biznesu hurtem wykupują produkty i odsprzedają drożej narzucając marżę.
Nie pierwszy raz gdy okazuje się że nie ma jakiegoś produktu to bez problemu idzie go drożej kupić na allegro.
Rodriquez - #ikea  #januszebiznesu 
Ostatnio chciałem kupić krzesło biurkowe JÄRVFJÄL...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-02-10 11-11-31

Pobierz
  • 26
@burak19: co takiego złego w nim jest? Obecnie korzystam z Markusa i wyglaða że jest w porządku pomimo strzelania i pukania w postawie jak się przekręce na boki muszę wezwać serwisanta
@BardzoDobrzeSieStalo: to tylko w sprawie zwrotu 14 dni z zakupu poza lokalem przedsiębiorstwa
Ikea może mieć inną politykę zwrotów poza tym przy zakupach stacjonarnych zwroty nie przysługują w ogóle, to tylko dobra wola sklepu.
Także proponuje chociaż minimalnie się dokształcić a nie #!$%@?ć zasłyszane gdzieś bzdury
@Rodriquez uwazam ze jest zle wyprofilowany, brakuje dobrego podparcia ledzwi i nie wymusza poprawnej postawy. Ale zalezy ile siedzisz ofc, ja pracuje zdalnie i musialem w koncu zainwestowac w porządny biurowy fotel
  • 0
@burak19: co kupiłeś? ja niestety na Markusie siedzę powykrzywiany dość często z jedną nogą na blacie biurka właśnie wydaje mi się że lędźwia w nim za mocno wypychają mnie do przodu.
  • 0
@BardzoDobrzeSieStalo: niekoniecznie, wystarczy zapis w regulaminie że kupujący podmiot nie będący osobą fizyczną wyraża zgodę na zawarcie umowy w której odsprzedawanie towaru jest zabronione pod groźbą xyz, wiele firm stosuje różne zabezpieczenia.
Widziałem nawet że ten sam produkt sprzedawany pod działalność ma np 1 rok gwarancji, gdzie brany na osobę prywatną ma 2 lata.