Wpis z mikrobloga

Cały twitter zasrany wynurzeniami lewaków ws. tego, co powiedział Mentzen. A ten ma sporo racji. Ciąża jest przeciwwskazaniem do brania tabletki dzień po.

Kobieta w ciąży nie może brać żadnych tabletek bez ustalenia z lekarzem. Branie czegokolwiek to ostateczność. Zwykły suplement diety w postaci żelaza musi zatwierdzić lekarz. Nie można wziąć nawet tabletki na ból głowy. Ale lewacy wszystko oceniają tylko przez pryzmat aborcji i świata poza tym nie widzą, więc skąd mogą o tym wiedzieć.

#ciaza #mentzen #konfederacja #bekazlewactwa
WielkiNos - Cały twitter zasrany wynurzeniami lewaków ws. tego, co powiedział Mentzen...

źródło: temp_file5517740779635503205

Pobierz
  • 119
@WielkiNos Tylko komu ty to chcesz tłumaczyć? Debilom, którzy negują wszystko co leci, bo powiedział to ktoś kogo nie lubią?
Pod twoim wpisem widać już zlot partyjniactwa, które nieudolnie próbuje udowodnić, że 15 latka będzie rozsądnie myśleć kupując taką tabletkę.
Mentzen ma sporo racji, przecież nastoletnie dziewczyny będą lecieć po te piguly jak się dowiedzą że są w ciąży. Aby tylko "życia sobie nie zepsuć" czy "żeby rodzice się nie dowiedzieli".


Poniżej 18 roku życia powinna być na receptę


@toniemojekonto1: ale co ty #!$%@?, laska, która boi się przyznać rodzicom prędzej kupi sobie jakieś gówno w necie albo załatwi od koleżanki niż powie starym, że potrzebuje piguły po. w jakiej odklejonej
@Duszqable gdzie masz napisane że można? Nie jest penalizowany a to różnica. Nie kupisz energetyka, nie weźmiesz ślubu, nie kupisz alkoholu, a możesz się grzmocic?
I właśnie przez takie myślenie taka tabletka powinna być dla pełnoletnich ludzi, aby tacy jak Ty nie myśleli że skoro można kupić tabletkę na skutki grzmocenia to można się grzmocic.
Ile masz lat?
@nickson: no chyba nie pomyślałeś - w tej, w której wychowują będzie się bała przyznać do wpadki? i w tej, w której wychowują w ogóle dojdzie do wpadki?

I myślisz że jakaś zaciażona, spanikowana 15 latka będzie myśleć racjonalnie ?


@toniemojekonto1: no właśnie nie, dlatego opcja z kupowaniem gówna z netu jest realna
@nickson:

gdzie masz napisane że można? Nie jest penalizowany a to różnica. Nie kupisz energetyka, nie weźmiesz ślubu, nie kupisz alkoholu, a możesz się grzmocic?


W prawie proszę ja Ciebie, w prawie masz to zapisane.
Tabletka po jest dostępna od 15 roku życia, bo seks możesz uprawiać od 15 roku życia.

Nie jest penalizowany a to różnica.


Czyli można.

I właśnie przez takie myślenie taka tabletka powinna być dla pełnoletnich ludzi,
@WielkiNos: wszystko jest przeciwwskazane podczas ciąży, jeżeli nie było przetestowane na kobietach w ciąży, daje się takie przeciwwskazanie po prostu na wszelki wypadek. Ale @WielkiNos ma chyba tylko wielki nos a nie wielki rozum
@WielkiNos: mogę się nie zgadzać z prawicą ale w tej kwestii są po prostu spójni.
"Jej zadaniem jest niedopuszczenie do połączenia się plemnika z komórką jajową, a jeśli już do tego dojdzie to blokowanie ulokowania się zygoty. "
No to skoro dla nich nieulokowana zygota to już człowiek (zapłodniona komórka) to chyba logiczne, że dla nich to takie samo zabicie człowieka jak aborcja czy tabletki wczesnoporonne.
Jest to część działania leku
@fervi przecież tu gościu mówi, że nieświadoma bycia ciąży laska, która zaszła w ciąże kilka tygodni wcześniej, może se jutro łyknąć tabletke bo dzisiaj sie ruchała i jej gumka pękła, co może uszkodzić rozwijający sie w niej płód. Dla tego Mentzen chwile pozniej mowi, ze laska może być zarówno miesiąc po jak i dzień po.
  • 0
@NoMercyIncluded zapytaj mnie o ciążę, okres, kobiecą empatię to wszystko ci powiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tylko tyle, że przejęłam trochę wykopowego slangu i jako kobieta mam mocną szczękę co podobno oznacza, że mogę być bardziej groźna w mniemaniu facetów.

@Ataxia nie prawacki trol tylko tzw. konserwatywka.