Wpis z mikrobloga

Kopię piłkę amatorsko od półtora roku, regularnie trenuję i biegam, ale kondycja jest ciągle słaba. Podczas gry szybko się męczę i przez to po chwili odechciewa mi się grać, bo jak nie mam energii to i technika na tym cierpi. Ciekawe też że po czasie, podczas tego wysiłku, to wielkie zmęczenie mija i jest lepiej, ale jest z tym losowo - czasem po 15 minutach, a czasem mija 45 i dalej lipa...
Od długiego czasu mam nerwicę lękową i stany depresyjne i myślałem coś pod tym kątem... niski poziom testosteronu i wysoki kortyzol, ale czy to może mieć aż taki wpływ?
Na co innego mógłbym się przebadać żeby dojść do przyczyny? Może coś z sercem czy oddychaniem?
Macie jakieś pomysły albo podobne doświadczenia?

ps. dodam że moja dieta i styl życia nie jest wzorowy poza treningami, ale znam wiele osób które prowadzą się dużo gorzej a mają lepszą kondycję

#sport #pilkanozna #trening #silownia #zdrowie #psychologia
  • 7
  • Odpowiedz
@flux22: myślę że to kwestia głównie prowadzenia się odpowiedniego, nie wiem czy coś trenujesz jeśli nie to chociaż rowerek albo bieżnie bym Ci polecił a co do tego że technika na tym cierpi, nie przejmuj się najważniejsze że robisz to co sprawia Ci przyjemność a wraz z kondycją mniej takich wpadek powinno się dziać
  • Odpowiedz
  • 0
@Solidly: nie no rozgrzewka jest zawsze, ale przy najlbiższej okazji spróbuję zrobić ją bardziej intensywną bo sprintów tam za wiele nie ma
  • Odpowiedz