Wpis z mikrobloga

#tinder miałem założone konto po tym jak mnie zbanowali bez powodu. Chciałem odświeżyć profil i zresetować listę par. Usunąłem konto i założyłem nowe, ban od raz za nic xD nie mam podanego insta bo nie korzystam. Chce teraz założyć konto ale mój serwis z SMS do odbioru nie działa już dobrze. Myślałem żeby założyć konto i nie wrzucać swoich zdjęć bo reverse w Tinder znów mi zbanuje konto. Jak myślicie czy to zły pomysł? Celuje w poznanie kogoś kto ma potencjał na partnerkę, nie chodzi mi o segzy (no później wiadomo że to ważne) chce kobietę bez dziecka młodszą od siebie. Z wyższym wykształceniem, praca i ogarnięciem życiowym. Jeszcze wierzę że są takie ale coraz mniej. Ja bez rozwodu na koncie, bez dzieci. Stała praca, kwadrat, nie jestem nudny i wyglądam w miarę ok. Pracuję zdalnie i nie mam albo mam bardzo niewiele naturalnych sytuacji żeby kogoś poznać nie wychodząc na creepa. Imprezy raczej odpadają #kiciochpyta #zwiazek #mirekszukazony
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jazdaniebieski2023 cokolwiek nie zobaczysz na Tinderze to w 99% ściek. Wierz mi mam 190 słynnego wzrostu i wyglądam ponoć 8/10 a "nawiązując" znajomości na Tinderze dosłownie mnie cofnęło. Faceci jak faceci, ale kobiety tam oczekują nie wiadomo czego i same nie wiedzą po co tam są. Myślę, że pyebalo im się od nadmiaru atencji.

W realu znacznie szybciej i znacznie "lepiej" kogoś poznasz. Wystarczy się dobrze rozglądać.
  • Odpowiedz
@Major_Kogz mam bardzo podobne wnioski po tych kilku miesiącach. Myślę że próbować warto, moja obecność tam też automatycznie nie robi ze mnie niedorajdy czy psychola. Preferuje poznawanie na żywo i będę uskuteczniać jak poprawi się aura na zewnątrz bo jednak pusto na miesicie a i ciężko o spędzanie czasu w taką pogodę.
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023 galerie, sklepy. Dosłownie wszędzie. Jak laska się na Ciebie patrzy tak, że czujesz jej wzrok to akcja. Integracja na zywo jest dużo lepsza. Przez internet to zazwyczaj po pierwszym lub na pierwszym spotkaniu czar pryska. Szkoda czasu
  • Odpowiedz