Wpis z mikrobloga

@laress: Nie mają innego kandydata chyba.Bruski jest bardzo rozpoznawalny a w-------i są na niego tylko : kierowcy,piesi,ludzie jeżdżący MZK,kibice,przedsiębiorcy,filateliści,daltoniści i leworęczni
Sam nie wiem na kogo puścić głos bo to wybór między cholerą a dżumą a z drugiej strony Schreiber jeszcze nie podał swoich obietnic wyborczych nawet
  • Odpowiedz
@laress: Jeżeli będzie jakiś, jakikolwiek w miarę sensowny kandydat TD, to ma szansę wygrać w drugiej turze. Schreiber za bardzo kojarzy się z PiS, za mocno był centralnie aktywny, ludzie go z tego powodu skreślą. Bruski nie docenia jak bardzo ludzie są na niego w-------i rozoraniem miasta i zaoraniem komunikacji miejskiej, do tego pierwsza lepsza inwestytcja jak choćby Park and Ride to powód do szyderstw.
Tak więc myślę, że czeka
  • Odpowiedz
@laress: Ale czy serio Bydgoszcz po rządach Bruskiego ma tak duże problemy? Fakt, transport publiczny to jaja, ale pokaż mi inne duże miasto gdzie to działa dobrze (Poznań braki kadrowe, braki taboru, Wrocław patologia). A inicjatywy takie jak remont ronda bernardyńskiego, odnowione Młyny Rothera czy zaczęta budowa akademii muzycznej to nie są jakieś pomijalne sprawy tylko poważne plusy.
  • Odpowiedz