Wpis z mikrobloga

Modus operandi kambo żuli to znaleźć jakieś zwierzątko któremu się "pomaga", już u Muminów jakiś bezdomny kot się stołuje, a oni mu tam coś dają. Widać to dobry patent bo bambinistów nie brakuje i każdy z tej czwartackiej ferajny to uskutecznia bo ma z tego dodatkowe hajsiwo i zmiękcza serduszka.
Dzisiaj Mumin, reżyser kina akcji przebił wszystko:
- 5 minut gniota to karmienie bezdomnego kota
- kolejne 5 to idą "do miasta" szukać opakowań na drożdżówki bo będą wstawiać do sklepów
- 4 minuty to żarcie w jakiejś knajpie
- 3 minuty to snucie się po Pub street
PS
Czy nie tak dawno Mumin płakał że mu kazali zabierać jakieś makrele ze sklepu bo to jakieś badziewie, a teraz już ściema że będą bułki do sklepów wstawiać?
Zresztą pomysł z robieniem pieczywa to był tu na tagu, pewnie mendy czytają wszystko i robią narrację pod to co piszemy.
Te wszystkie ich rzekome ruchy co do zarabiania z czegoś to ściema, a prawda taka że będą tylko próbować żyć z jutuby.
Zresztą ta ostatnia akcja Prezesa z zamawianiem u nich chlebów i bułek to pewnie ściema, próbowali się uwiarygodnić że nie są żebrakami stąd taka ustawiona akcja z Prezesem.
Miał być hotel z basenem u Muminów i co ? Ano nic
W krętactwie i kłamstwie możliwe że te mendy Klapka przegonią. Co przyjadą nowi to lepsi:)
#raportzpanstwasrodka
  • 2
@dizel81: Kiedyś jeszcze w Sihanoukville, gdy łysy prowadził bieda live'a i pajacował godzinę bez żadnych wpłat za darmo, zrobiło mi się go szkoda. Widząc rezygnację i zawód w jego oczach postanowiłem zrobić dobry uczynek i podpowiedziałem mu na czacie:

dawaj Lejlę na kolana, to stare baby zaczną wpłacać


Chwilę po tej wiadomości zobczyłem lekki uśmiech na jego smutnej twarzy i wyciągniętą ręke w kierunku laptopa. Już myślałem, że za ten pomysł