Wpis z mikrobloga

Hej! Taka sytuacja, że odsyłam popsuty komputer na gwarancję i prawdopodobnie wymienią na nowy. Czy mam się jakoś obawiać że na tym który odeśle jestem wszędzie zalogowany i jest auto uzupełnianie haseł? A jeśli tak to czy można się jakoś zabezpieczyć?
Komputer się nie włącza nawet do biosa, firma jakaś z allegro handlująca poliesingowym sprzętem.

#komputery #cyberbezpieczenstwo #pcmasterrace #prawakonsumenta
  • 12
  • 0
@majk3l: Niestety jak usunę dysk to zerwę plombę i zdekompetuje sprzęt więc mi go już nie wymienią( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak no wiadomo, że na kolejny używany polidyngowy... a co ciekawe ten mój patrząc po biosie miał rok( ͡° ʖ̯ ͡°)
a co ciekawe ten mój patrząc po biosie miał rok


@Brunner: podaj specyfikację to stwierdzimy czy było warto :-)

zrób pendrive z jakimś Linuxem i sformatuj dysk


@Brunner: o tak. Hirensboot wystarczy do tego, ale komputer musi się uruchamiać.
  • 0
zrób pendrive z jakimś Linuxem i sformatuj dysk


@Quazu: Da to jakoś zrobić kiedy komputer nawet monitora nie odpala a jedynie piszczy mi dioda miga na czerwono?
jestem wszędzie zalogowany i jest auto uzupełnianie haseł


@Brunner: jeśli to są usługi Google, Microsoft czy też jakieś społecznościowe to na pewno masz możliwość wylogowania z wszystkich innych zalogowanych sesji - wystarczy wejść w ustawienia na konkretnej stronie i poszukać zakładki związanej z bezpieczeństwem/logowaniem.